אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד עזיבה בצמרת שופרסל: סמנכ"לית הכספים הודיעה על פרישה שופרסל דיל סניף בת ים |

בלעדי

עוד עזיבה בצמרת שופרסל: סמנכ"לית הכספים הודיעה על פרישה

איילת צור מסיימת את תפקידה בתום שנה בלבד, ככל הנראה בעקבות מינויה של אפרת בינשטוק לתפקיד המשנה למנכ"ל; לאחרונה נרשמו מספר עזיבות של בכירים לאחר השתלטות האחים אמיר על רשת הקמעונאות, ובהם מנכ"ל שופרסל נדל"ן אורן הוד וסמנכ"ל הסחר ניצן גולדברג

05.06.2024, 11:14 | גולן חזני

עזיבה נוספת ומשמעותית בשופרסל של האחים אמיר. לכלכליסט נודע כי סמנכ"לית הכספים של החברה, רו"ח איילת צור, הודיעה על פרישה, כשנה בלבד לאחר שהחלה לכהן בתפקיד.

צור מונתה בפברואר 2023 בידי המנכ"ל אורי וטרמן, וקודם לכן שימשה באותו תפקיד בחברה המתחרה פז. ברזומה שלה גם תפקיד סמנכ"לית הכספים של דיפלומט ישראל, וקודם לכן של מקס ברנר וחטיבת הממתקים של עלית.

נראה כי הרקע לפרישה הינו כניסתה של אפרת בינשטוק לתפקיד המשנה למנכ"ל שופרסל. בינשטוק, רואת חשבון ושותפה בכירה בפירמט דלויט, פיקחה מקרוב ובצורה הדוקה על פעילות אגף הכספים בחברה ומונתה לתפקיד בסוף אפריל.

לפני כשבועיים הודיע מנכ"ל שופרסל נדל"ן אורן הוד על עזיבה וטרם נמצא לו מחליף. בכיר נוסף שפרש לאחרונה הוא ניצן גולדברג, סמנכ"ל הסחר ומשנה למנכ"ל. הנהלת שופרסל תחת האחים אמיר צפויה לפיכך להיות בהרכב אחר לחלוטין מההנהלה הקודמת.


תגיות