אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התחרות בענף הביטוח: מגדל מבטיחה טויוטה RAV4 לסוכנים שיגדילו את המכירות טויוטה RAV4 | צילום: עמית שעל

בלעדי

התחרות בענף הביטוח: מגדל מבטיחה טויוטה RAV4 לסוכנים שיגדילו את המכירות

חברות הביטוח מעניקות הטבות לסוכנים שהעבירו לקוחות או שהגדילו את סך הביטוחים שמכרו. לרוב, ההטבות מונות טיולים לחו"ל, אך השנה בשל המלחמה בעזה מגדל מבטיחה שלושה רכבי פאר - זאת בנוסף לתווי קנייה

12.02.2024, 12:52 | אלמוג עזר

התחרות בענף הביטוח גוברת ומגדל מבטיחה מכוניות לסוכנים שיצליחו להגדיל את המכירות השנה.

כמדי שנה, חברות הביטוח מעניקות הטבות לסוכנים שהעבירו אליהן לקוחות או שהגדילו את סך הביטוחים שמכרו ללקוחות קיימים. לרוב, ההטבות הן בדמות טיולים לחו"ל שנערכים בעיקר לקראת סוף שנה, מתוך מטרה לדרבן את הסוכנים להגדיל את המכירות שלהן בשנה הקלנדרית.

סוף שנת 2023, לנוכח ה-7 באוקטובר והמלחמה ברצועת עזה, שללה את האפשרות לצאת במבצעים למען הסוכנים ובוודאי כאלה שכוללים חופשות מפנקות. על כן, מגדל החליטה להמיר את מבצע סוף השנה למבצע תחילת השנה, לשנות את מאפייניו ולהגריל באפריל שלושה רכבי טויטה RAV4. על פי ההסבר שחילקה חברת הביטוח לסוכנים, מכירה מעבר לסכום מינימלי תביא לקבלת כרטיסים להשתתפות בהגרלה לזכות ברכבים. ככל הידוע, זוהי הפעם הראשונה בה חברת ביטוח מבטיחה לסוכנים המצטיינים שלה רכבי פאר.

בסרטון היתולי שיצרה מגדל עבור המבצע, היא מזמינה את הסוכנים לחוויית שופינג כחול לבן. "השנה אנחנו משאירים את הכסף בבית ועוזרים לכלכלה הישראלית- בזבוזים". כך, מעבר לרכבים, חברת הביטוח השנייה בגודלה בישראל מבחינת נכסים, מבטיחה לסוכנים תווי קניה שנעים בין 2,500 ל-15 אלף שקל בהתאם למכירות בין ה-8 בפברואר ל-30 באפריל.

לדוגמה, העברת קרן פנסיה של לקוח ממתחרים בהיקף של 2.5 מיליון שקל, מעבר לעמלה הרגילה בענף – שנעות בין 5% ל-10% מגודל הקרן המועברת – היא תזכה את הסוכן המעביר גם בתווי קניה של 2,500 שקל. ניוד פנסיה וקופות גמל בהיקף של 9 מיליון שקל תזכה כבר בתווי קנייה של 15 אלף שקל.

מכירות ביטוחים כלליים כמו רכב ודירה יזכו גם הן בתווי קניה שנעים בין 2,500 ל-15 אלף שקל בהתאם למכירות בין ה-8 בפברואר ל-30 באפריל.

תגיות