אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמארטפון במקום פוליגרף: AllJobs מתרחבת לתחום בדיקות המהימנות לירן חן, מנכ"ל פעילות ההשמה של אולג'ובס | צילום: יח"צ

סמארטפון במקום פוליגרף: AllJobs מתרחבת לתחום בדיקות המהימנות

הקבוצה תשווק בבלעדיות את הפתרון הטכנולוגי של Validit.ai בישראל. לירן חן, מנכ"ל פעילות ההשמה של AllJobs ומוביל פעילות הפיתוח העסקי בקבוצה: "בשורה אמיתית לתעשיית בדיקות המהימנות בהיבטים של מחיר, זמינות, דיוק ונגישות"

05.12.2023, 13:23 | מעין מנלה

קבוצת AllJobs, הפלטפורמה הגדולה בישראל לגיוס עובדים וניהול קריירה, מרחיבה פעילות לתחום בדיקות המהימנות עבור מועמדים לעבודה באמצעות שיתוף פעולה עם חברת Validit.ai בישראל שמספקת פתרון טכנולוגי המחליף את הצורך בפוליגרף.

המוצר החדש, שישווק בישראל בלעדית על ידי AllJobs ומפותח ומסופק על ידי Validit.ai, מספק פתרון המשלב את רמות הדיוק והתובנות של מכשיר הפוליגרף המוכר במעטפת טכנולוגית דיגיטלית מתקדמת, העושה שימוש במצלמת המכשיר הנייד של הנבדק לעריכת הבדיקה. השירות מיועד לתפקידים הרבים במשק הדורשים רמת אמינות ואבטחה גבוהים ומייתר במרבית המקרים את הצורך בפוליגרף פיזי שגוזל זמן רב מהנבדקים ולעתים מאריך ומסרבל את הליכי הגיוס.

Validit.ai הוא סטארט-אפ ישראלי חדש המספק בדיקות מהימנות וזיהוי של הטעיות או הונאות על ידי מערכת המתבססת על המדע סביב בדיקת הפוליגרף – אך דרך הסמארטפון בצורה דיגיטלית לחלוטין. בכך, מתאפשרת בדיקה מהירה, קלה ונוחה עם כ-85% דיוק ואפשרות לחברות עסקיות לוודא שצוותי העבודה והמועמדים לגיוס עונים על אמות המידה החשובים לחברה. החיבור עם AllJobs מאפשר לשתי החברות לספק שירותים אלו ללקוחות רבים בישראל באופן בלעדי ולאפשר להן לגייס עובדים בקלות, במהירות ובבטחה.

"החיבור ל- Validit.ai מהווה חיזוק נוסף ומשמעותי להצעת הערך של הקבוצה שבשנתיים האחרונות הרחיבה בצורה משמעותית את סל הפתרונות שהיא מציעה ללקוחותיה העסקיים. מעבר לחיבור אישי חזק למייסדים, למוצר ולהצעת ערך יוצאת דופן וחדשנית, אנו מאמינים שמדובר בבשורה אמיתית לתעשיית בדיקות המהימנות בהיבטים של; מחיר, זמינות, דיוק ונגישות", אמר לירן חן, מנכ"ל פעילות ההשמה של AllJobs ומוביל פעילות הפיתוח העסקי בקבוצה.

תחום בדיקות המהימנות נשלט עד היום או על ידי מכוני פוליגרף פרטיים, בעיקר של יוצאי כוחות הבטחון והמשטרה, או על ידי בדיקות מהימנות קוגנטיביות (שאלונים), שהבסיס המחקרי שלהן הוא מלפני עשרות שנים. למעשה, אלו תחומים שהדיגיטל טרם נכנס אליהם בצורה עמוקה, ובדיוק לתוך הוואקום הזה נכנסו אביבית יורקביץ' (CEO) ויוסי פניאס (COO) פורשי שירות הביטחון הכללי, שהקימו את חברת Validit.ai לפני כשנתיים. לשניים ניסיון של שני עשורים בחקירות, בדיקות פוליגרף ובדיקות מהימנות.

הטכנולוגיה שפיתחו בשנתיים האחרונות הוכרה כטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך על ידי רשות החדשנות הישראלית וקרן Bird – קרן מחקר ופיתוח משותפת לארה"ב וישראל. החברה קיבלה מענקי פיתוח מהגופים הללו בשווי של כ-2 מיליון דולר, ובמסגרת זו החלה לאחרונה שיתוף פעולה עם חברה אמריקאית.

"קבוצת AllJobs היא שותפה משמעותית לדרך ולחזון שלנו. במסע המשותף נחשפנו לחברה דינמית המנוהלת על ידי מקצוענים. מדובר בארגון בעל הבנה מעמיקה של חדשנות טכנולוגית והבנה ששילובה הוא מהלך הכרחי ומנצח עבור לקוחותיה. מראשית הדרך להטמעת הטכנולוגיה שפיתחנו גלינו שלצידנו שותפים עם יושרה, מקצועיות ומחויבות רבה. בעזרת המערכת שפיתחנו הצלחנו לקצר את זמני ההשמה בלמעלה מ-35% ואת העלות של מיון העובדים בלמעלה מ-25%", אומרת אביבית יורקביץ', מייסדת-שותפה ומנכ"לית Validit.ai.

תגיות