אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכירות שנתיות של 350 מיליון דולר ל-WIZ - החברה תגייס השנה 400 עובדים דאלי ראג'ק ואסף רפפורט | צילום: אוהד קב

מכירות שנתיות של 350 מיליון דולר ל-WIZ - החברה תגייס השנה 400 עובדים

במקביל לנתונים הודיעה Wiz על מינויו של דאלי ראג'ק, נשיא וסמנכ"ל בזיסקיילר, לסמנכ"ל התפעול החדש שלה; המנכ"ל אסף רפפורט: "בשנה הקרובה אנחנו מתכננים לפעול למען המטרה הבאה שלנו - מיליארד דולר מכירות"

05.02.2024, 16:40 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית Wiz מעדכנת כי סיימה את 2023 עם היקף מכירות (ARR) של 350 מיליון דולר.

במקביל הודיעה וויז על מינויו של דאלי ראג'ק (Dali Rajic) לנשיא החברה וסמנכ"ל התפעול - ראג'ק ידווח לאסף רפפורט, המייסד-שותף ומנכ"ל חברת היוניקורן.

דאלי ראג'ק יצטרף לוויז עם יותר מ-25 שנות ניסיון, בדרך להנפקה הצפויה ולהפיכתה לחברה ציבורית. בארבע השנים האחרונות כיהן ראג'ן כנשיא וסמנכ"ל תפעול של זיסקיילר (Zscaler) הנסחרת בנאסד"ק.

וויז גייסה עד היום 900 מיליון דולר, כשהגיוס האחרון נעשה לפי שווי של עשרה מיליארד דולר לחברה. היא מעסיקה כ-900 עובדים בארה"ב, ישראל, אירופה ואסיה וצפויה לגייס השנה כ-400 עובדים בישראל ובמדינות נוספות.

החברה הוקמה ב-2020 על ידי אסף רפפורט, ינון קוסטיקה, עמי לוטבק ורועי רזניק,הפלטפורמה של וויז משמשת יותר מ-40% מחברות Fortune 100 ועל לקוחותיה נמנים, בין היתר, מורגן סטנלי, פוקס, קולגייט-פלמוליב, פרייסליין, ב.מ.וו.

אסף רפפורט אמר היום, כחלק מהודעת החברה על המינוי החדש: "בשנה הקרובה אנחנו מתכננים לעשות קפיצת מדרגהנוספת ולהמשיך לפעול למען המטרה הבאה שלנו - מיליארד דולר מכירות, עם הפנים לקראת הנפקה. במשך השנים דאלי הוביל צמיחה אדירה בכמה מהחברות הגדולות והחדשניות בעולם, ואנחנו בטוחים שהוא ימלא חלק מכריע במסע הצמיחה שלנו, בדרך להוביל את שוק אבטחת הענן העולמי".


תגיות