אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מתחם ה-1000: משהו גדול הולך ונבנה בגוש דן מתחם ה-1000 עתיד לשנות באופן דרמטי את אורח החיים וסגנון העבודה | טוטם הדמיה ואנימציה

מתחם ה-1000: משהו גדול הולך ונבנה בגוש דן

מתחם ה-1000 עתיד לשנות באופן דרמטי את אורח החיים וסגנון העבודה שהכרנו עד היום. עם תפיסת בניה ותכנון חדשנית המבוססת עירוב שימושים, ייהנו תושבי ועובדי המקום משילוב של עסקים, מגורים, בילוי ופנאי לצד תכנון תחבורתי מתקדם, והכל בסטנדרט הגבוה בישראל.

03.08.2023, 12:45 | בשיתוף מתחם ה- 1000

מגה-פרויקט שיהפוך את ראשון לציון למטרופולין עסקים משמעותי

משהו גדול הולך ונבנה במערב ראשון לציון, לקראת הפיכתה לעיר השלישית בגודלה בישראל בהיקף האוכלוסייה והשנייה בשטחה. שם הפרויקט הוא מתחם ה-1000, והוא ללא ספק מהפרויקטים הגדולים והשאפתניים בישראל ובגוש דן בפרט.

מתחם ה-1000 שעל בנייתו עומלים כבר למעלה מ-6 שנים עומד להיות עיר עתידית מהמתקדמות יותר בעולם. הוא משתרע על שטח של כ-1,000 דונם, מתוכם כ-1.7 מיליון מ"ר ישמשו לתעסוקה, מסחר, מלונאות ותעשיה. בנוסף המתחם כולל כ-5,600 יחידות דיור וכ-110 דונם של ריאת ירוקות, פארקים ומדשאות. מבחינת מיקום, זהו אחד הלוקיישנים המבוקשים ביותר בגוש דן, בדרום-מערב ראשון לציון בין נתיבי איילון לחוף הים, מה שהיה בעבר שטח חולות. גבולות המתחם: בצפון - שדרות רחבעם זאבי, בדרום - שדרות רבין , במזרח - נתיבי איילון ובמערב - שדרות מרילנד.

מתחם ה-1000: משהו גדול הולך ונבנה בגוש דן, טוטם הדמיה ואנימציה מתחם ה-1000: משהו גדול הולך ונבנה בגוש דן | טוטם הדמיה ואנימציה מתחם ה-1000: משהו גדול הולך ונבנה בגוש דן, טוטם הדמיה ואנימציה

עיר עתידית המהווה בית לאלפי תושבים ומרכז עסקים לחברות הגדולות

הרבה מעבר לשטחו העצום של הפרויקט, הבשורה הגדולה של מתחם ה-1000 היא בתפיסת עירוב השימושים תוך שילוב בניה ירוקה, נגישות תחבורתית ותכנון עירוני מתקדם. זה הולך להיות אקוסיסטם אוטונומי בתוכו רובע מגורים רחב היקף לאלפי תושבים, מגדלי משרדים אייקוניים שיאכלסו את החברות הגדולות, מתחמי מסחר שוקקי חיים עם שלל מסעדות, בתי קפה, חנויות ורשתות מובילות, מועדון כושר, מלונות ומוקדי בילוי תיירותיים ועוד מכלול רב של תשתיות מתקדמות.

מתחם ה-1000 צפוי גם לחולל מהפכה תחבורתית יסודית ומקיפה שתחבר אליו את כל גוש דן, תוך שהוא מעודד שימוש באמצעי הסעת המונים על פני עמידה בפקקים עם רכב פרטי. מיקומו האסטרטגי קרוב לצירי תנועה מרכזיים כמו נתיבי איילון, כביש 431 וכביש 4, סמיכותו לתחנת רכבת ישראל וכמובן שלושת הקוים העתידיים של הרכבת הקלה – כל אלו יאפשרו לכ-100,000 עובדי המתחם להיכנס ולצאת בקלות וביעילות מדי יום. הנגישות התחבורתית הגבוהה היא אחת הסיבות שהמתחם נתפס אצל חברות רבות בתור הזדמנות אמיתית לחלופה ראויה למטרופולין התל אביבי. חברות כמו קבוצת דיסקונט והפניקס כבר נמצאות בתהליכי מעבר של משרדיהן לקמפוסי ענק חדשניים במתחם, בכוונה לשדרג את התרות הארגונית ואת איכות החיים של אלפי עובדיהן.

 משהו גדול הולך ונבנה בגוש דן, טוטם הדמיה ואנימציה משהו גדול הולך ונבנה בגוש דן | טוטם הדמיה ואנימציה  משהו גדול הולך ונבנה בגוש דן, טוטם הדמיה ואנימציה

עסקאות ענק בשווי מאות מיליונים כבר נחתמות במתחם ה-1000

המיקום שקרוב לים, הנגישות הגבוהה והתכנון התחבורתי, אפשרויות התעסוקה המושכות – הן הסיבות לכך שהביקוש לקרקעות במתחם ה-1000 מרקיע שחקים. עסקת ענק בגובה 893 מיליון ₪ שמשכה הרבה כותרות שייכת לקבוצת עמרם אברהם ושי חי אחזקות - על קרקע בשטח כולל של 17.8 דונם שמיועדות לבניית 450 דירות לצד 7000 מ"ר שטחי מסחר ו-300 מ"ר מבני ציבור. גם חברת שפיר מגורים זכתה במכרז גדול בשווי 445 מיליון ₪ על שטח של 17.8 דונם לבניית כ-550 יחידות דיור כולל 150 יחידות דיור לטובת פרויקט בינוי-פינוי ברמת אליהו.

לסיכום, מתחם ה-1000 נחשב לפרויקט הגדול והמשמעותי ביותר שהולך ונבנה בימים אלו בישראל, הוא מהווה את העתיד של עולם הנדל"ן הישראלי, ואין זה מפתיע שכולם ללא יוצא מן הכלל ממהרים להיות חלק ממנו.


תגיות