אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אודי זיו, שניהל בעבר את ארניקס, מונה למנכ"ל פרסונטיקס אודי זיו |

אודי זיו, שניהל בעבר את ארניקס, מונה למנכ"ל פרסונטיקס

חברת הפינטק פרסונטיקס, המספקת פתרונות פרסונליזציה לבנקים ולגופים פיננסיים מינתה את אודי זיו למנכ"ל החברה. זיו, שהיה עד לאחרונה מנכ"ל חברת ארניקס, יחליף את דודי סוסנה, המייסד-המשותף שהוביל את פרסונטיקס במשך 13 שנה

20.02.2024, 10:00 | מאיר אורבך

חילופי מנהלים נוספים בחברת הייטק ישראלית. חברת הפינטק פרסונטיקס (Personetics), המספקת פתרונות פרסונליזציה לבנקים ולגופים פיננסיים מינתה את אודי זיו למנכ"ל החברה. זיו יחליף את דודי סוסנה, המייסד-המשותף שהוביל את פרסונטיקס במשך 13 שנות צמיחה. זיו היה עד לאחרונה מנכ"ל חברת ארניקס ולפני כן כיהן למשך תקופה קצרה כמנכ"ל חברת האינשורטק Kissterra.

פרסונטיקס מציעה פתרונות בנקאות אישית ודיגיטלית לבנקים ברחבי העולם. החברה פיתחה פלטפורמה שמאפשרת להציע ללקוחות התנהלות פיננסית מותאמת להם אישית באופן אוטומטי. הפתרונות זמינים ללקוחות ישירות בדיגיטל או בשיתוף עם בנקאי ומותאמים למשקי בית, לעסקים קטנים, ללקוחות אמידים ולמחזיקי כרטיס אשראי. בין משקיעי החברה תומא בראבו, לייטספיד, ויולה ונצ'רס, ורבורג פינקוס, סקויה קפיטל ועוד.

בין הבנקים הבולטים שמשתמשים כיום בפלטפורמה של פרסונטיקס ניתן למנות את US bank, RBC (Canada), Santander (UK, Spain), KBC (Belgium) Intesa San Paolo (Italy), Metro Bank, UOB (Singapore), Hyundai Card (Korea), MUFG (Japan), וגם בנקים ישראליים כמו בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק דיסקונט, הבנק הבינלאומי וישראכרט. פרסונטיקס שנוסדה ב-2011 על ידי דוד סוסנה ודוד גוברין מעסיקה כ-300 עובדים.

תגיות