אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בדרך למיזוג בסייבר הישראלי: ארמיס במו"מ מתקדם לרכישת סילק סקיוריטי מייסדי ארמיס. מימין נדיר יזרעאל, ויבגני דיברוב | צילום: אוראל כהן

בלעדי

בדרך למיזוג בסייבר הישראלי: ארמיס במו"מ מתקדם לרכישת סילק סקיוריטי

על פי הערכה סכום הרכישה יעמוד על עשרות רבות של מיליוני דולרים. ארמיס מוערכת בשווי של 3.4 מיליארד דולר, ושתי החברות חולקות משקיע משותף - אינסייט פרטנרס

28.01.2024, 10:43 | מאיר אורבך

התקופה החמה של מיזוגים ורכישות בתעשיית הסייבר אינה עוצרת. לכלכליסט נודע שחברת הסייבר ארמיס סקיוריטי (Armis Security) במשא ומתן מתקדם לרכישת חברת הסייבר הישראלית-אמריקאית סילק סקיוריטי. העסקה נמצאת כיום במגעים מתקדמים ועל פי הערכה סכום הרכישה יעמוד על עשרות רבות של מיליוני דולרים. שתי החברות אף חולקות משקיע משותף - אינסייט פרטנרס. בתחילת 2023 דיווחה ארמיס סקיוריטי על הכנסות שנתיות ARR של מאה מיליון דולר.

סילק סקיוריטי פיתחה פלטפורמה המאפשרת למנהלי אבטחה לקבל באופן אוטומטי תמונה כוללת של חולשות מכלל כלי ההתראה הארגוניים ובהתאם לזהות את מקור החולשות, לנהל ולתעדף אותן ובהתאם להביא לתיקונן המהיר.

מארמיס נמסר: "ארמיס ממשיכה לצמוח במהירות. אנחנו משוחחים עם חברות רבות בהקשר של שותפויות אסטרטגיות באזורים המשיקים למוצר ולפלטפורמה, וצופים תוצאות ראשוניות של מהלכים אלו במהלך השנה הקרובה. כאשר יהיה מה לעדכן, נודיע על כך באופן רשמי".

סילק סקיוריטי הוקמה בתחילת 2022 על ידי המנכ"ל יואב נתנאל, אור פריאל ובר כץ. מטה החברה נמצא בניו יורק והיא מעסיקה כ-30 עובדים. בין המשקיעים בחברה ניתן למצוא את חץ ונצ'רס הישראלית, Insight Partners וקרן ההשקעות של קראודסטרייק לצד שלמה קרמר, מיקי בודאי וראקש לונקר.

יבגני דיברוב (מנכ"ל) ונדיר יזרעאל (CTO) ייסדו במשותף את ארמיס ב-2015, והיא מעסיקה כיום כ-650 עובדים ברחבי העולם. ארמיס מוערכת כיום בשווי של 3.4 מיליארד דולר ועם משקיעיה נמנות הקרנות אינסייט פרטנרס, CapitalG (קרן הצמיחה של אלפאבית), ברוקפילד, One Equity Partners ו-Georgian Partners.

ארמיס מגנה על כל משטח ההתקפה ומנהלת את חשיפת סיכוני הסייבר של ארגונים בזמן-אמת. הפלטפורמה של החברה מבטיחה שארגונים רואים, מגנים, ומנהלים באופן רציף את כל הנכסים הקריטיים שלהם. ארמיס מאבטחת חברות Fortune 100, 200 ו-500 וכן ממשלות וגופים מדינתיים ומקומיים.


תגיות