אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיירברו הישראלית גייסה 40 מיליון דולר להקמת מערכי סייבר נדב ארבל ודודו חנחנסון, מייסדי סיירברו | Credit: Doren Letzter

סיירברו הישראלית גייסה 40 מיליון דולר להקמת מערכי סייבר

החברה, שהקימו בשנת 2012 נדב ארבל ודוד חנסנסון, הציגה בשנה האחרונה צמיחה של 300% בהיקף המכירות של הפלטפורמה האינטראקטיבית שפיתחה. בנוסף היא הציגה גידול משמעותי במספר הלקוחות ובמספר עובדיה, שעומד היום על 150

14.09.2022, 16:00 | מאיר אורבך

חברת הסייבר סיירברו (CYREBRO) גייסה 40 מיליון דולר בסבב מסדרה C. החברה פיתחה טכנולוגיה המאפשרת הקמה ותפעול איכותיים ויעילים של מערכי סייבר בסטנדרט של חברות אנטרפרייז. הפלטפורמה האינטראקטיבית של המערכת משלבת את כל סביבות הרשת הקשורות לאבטחה לתוך מרכז פיקוד אחד ומספקת תמונה ברורה ומקיפה לצד המלצות פעולה בזמן אמת. בנוסף היא כוללת יכולות ניטור אסטרטגי, כלים לזיהוי איומים, תחקור פורנזי, תגובה לתקריות ואופטימיזציה שאינה תלויה בטכנולוגיה כלשהי.

החברה הוקמה בשנת 2012 תחת השם סייברהט (Cyberhat) על ידי נדב ארבל (מנכ"ל) ודודו חנסנסון (COO). בשנה האחרונה היא הציגה צמיחה של 300% בהיקפי המכירות, תוך גידול משמעותי בכמות הלקוחות ובמספר המועסקים. כיום יש לה 150 עובדים בישראל, בניו יורק ובטורונטו, וצוותי פיתוח באוקראינה ובקוסטה ריקה. כספי ההשקעה ישמשו להעמקת יכולות המוצר ולהאצת השיווק בעולם באמצעות שותפים אסטרטגיים.

סבב הגיוס נערך בהובלת KDT- Koch Disruptive Technologies, זרוע ההשקעות בטכנולוגיה של תאגיד Koch Industries האמריקאי וקרן Elaia Partners. בסבב השתתפו גם משקיעים קיימים בחברה Mangrove Capital Partners, Prytek, בנק מזרחי טפחות ו-InCapital Group.


תגיות