אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למרות האי-בהירות בענף הנדל"ן: חברת ענב מתקדמת עם 800 יחידות דיור חדשות פרויקט ענב 360 | באדיבות ענב נדל"ן

למרות האי-בהירות בענף הנדל"ן: חברת ענב מתקדמת עם 800 יחידות דיור חדשות

על אף הירידה בשיווק דירות חדשות לאור המצב, יש מי שמרימה את הקצב. רוכשי דירות שיושבים באפס מעשה ומחכים שהריבית תרד, עלולים למצוא את עצמם עוד שנה-שנתיים מול זינוק במחירים. זו ההזדמנות שלכם לרכוש דירה חדשה ובטוחה.

05.12.2023, 11:37 | בשיתוף ענב נדל"ן

בזמן שאנחנו נמצאים במציאות מורכבת, ישנה חברה אחת שלא נרתעת וממשיכה לקדם את הפרויקטים שלה - חברת ענב נדל"ן אשר סיימה לאחרונה לפנות עוד שני מתחמים גדולים ונמצאת בימים אלו בעיצומן של עבודות בנייה בלמעלה מ-800 יחידות דיור חדשות.

עם חזרת האיומים הביטחוניים המוחשיים שעימם מתמודדת המדינה לאחרונה, נאלצו רבים לחפש דרכים להגן על עצמם ועל משפחותיהם באופן טוב יותר בעתיד. הבנייה הישנה בישראל כוללת בדרך כלל פחות אמצעי הגנה, ורבים חוששים מלהיתקע באירוע מלחמתי נוסף בדירה לא מוגנת כראוי.

לכן, ענב רואה חשיבות רבה דווקא בתקופה זו במתן תנופה לפרויקטים החדשים שהחברה מקדמת ואשר עונים על הצורך הגובר בדירות בטוחות יותר, ומספקים לדיירים הפוטנציאליים פתרון כולל לכל משפחה עם דירות חדשות, מרווחות ובעיקר מוגנות יותר - כאלו שנבנות על פי התקנים העדכניים וכוללות מרחבים מוגנים כמו ממ"ד וחדר בטוח.

פרויקט ענב וילג בקריית אונו , באדיבות ענב נדל"ן פרויקט ענב וילג בקריית אונו | באדיבות ענב נדל"ן פרויקט ענב וילג בקריית אונו , באדיבות ענב נדל"ן

נכון להיום לא תמצאו הרבה פרויקטים חדשים, מאחר ורוב היזמים מעכבים התחלות בניה בגלל המצב. אך חברת ענב נדל"ן אשר נחשבת לאחת החברות המנוסות בענף, משווקת בימים אלו שלושה פרויקטים של כ-800 יחידות דיור בהיקף מאות מיליוני שקלים, ועוד באזורי ביקוש גבוהים במרכז הארץ.

אנו רואים את הצורך ואף את החובה להמשיך ולדחוף קדימה בכל הכח, דווקא עכשיו יותר מתמיד", אומר ניר סדלר, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת ענב נדל"ן. "נקלענו לתקופה מורכבת ומאתגרת ואסור לנו להיתקע במקום. אנו מקבלים פניות מדיירי הפרויקטים שלנו וכן מאזרחים שמבקשים לרכוש דירה חדשה עם ממ"ד באזורי הביקוש. לצערנו נקלענו לתקופה בה אנו מרגישים את הצורך הממשי של הדיירים בפרויקטים שאנו מקדמים לדירות מוגנות, וזה רק נותן לנו מוטיבציה להמשיך בכל הכח בפעילות ובהתקדמות הפרויקטים. גם הדיירים מבינים זאת ואף אחד לא רוצה למצוא עצמו חס וחלילה בסבב מלחמתי נוסף ללא מיגון דירתי".

ענב 360 בין השכונות היוקרתיות ביותר בכפר סבא

על אף שכפר סבא אחת הערים הפופולריות באזור השרון קשה למצוא בה דירות חדשות למכירה, בטח לא בסטנדרט גבוה כמו שתמצאו בפרויקט ענב 360. הפרויקט כבר מושך הרבה עניין בקרב משפחות צעירות ומשפרי דיור, שמחפשים סביבת חיים גבוהה.

מדובר במגה-פרויקט בהיקף מאות מיליוני שקלים שיכלול 14 בניינים בני 9 עד 28 קומות ובסך הכול כ-1070 יחידות דיור. כיום נבנים 2 מגדלים בני 28 קומות, בכל אחד 122 יח"ד ומיד בשלב הבא יקומו שני מגדלים נוספים. הפרויקט מתוכנן ע"י משרד האדריכלים קיקה ברא"ז' וחברת הביצוע עץ השקד הנדסה. הלוקיישן הוא הכי טוב בכפר סבא - רחוב רופין (שכונת תקומה) קרוב לרח' ויצמן שתי פסיעות מפארק כפר סבא, תחנת רכבת נורדאו, קניון G ואזורי התעסוקה.

תמהיל הדירות נע בין 3, 4, ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים ברמת סופר פרימיום שכוללים אפילו בריכת שחיה. בכל בניין בקומת הכניסה לובי מפואר לצד אלמנטים מפנקים כמו חדר כושר, חדר דיירים ומתחם עבודה משותף שנראה ממש כמו משרד הייטק. במרכז המתחם יהיה פארק ירוק עם שביל המחבר בין הבניינים, שבילי אופניים, בית קפה, והעיריה אמורה להקים כאן מתחם גני ילדים לטובת זוגות צעירים.

לפרטים נוספים>>

ענב VILLAGE כפר חדש וירוק בלב בקריית אונו

עוד פרויקט פינוי בינוי מבוקש של ענב נדל"ן נקרא ענב VILLAGE בקריית אונו. לטובת הפרויקט יהרסו שלושה מבני רכבת ישנים בני 60 שנה שמתוכם התפנו כ-80 דיירים. במקומם, יתרוממו כאן 4 בניינים חדשים בני 16 קומות כל אחד, סך הכול 255 יחידות דיור. הפרויקט נמצא ברחוב התאנה, מיקום אטרקטיבי ומרכזי שקשה למצוא בו דירות חדשות, בסמוך לקניון קריית אונו ולמוסדות חינוך.

תקציב הפרויקט הוא לא דבר של מה בכך, ומוערך בכ-700 מיליון ₪. על תכנון הפרויקט אמונים כהנא אדריכלים, דניאל חסון נבחר כמעצב הפרויקט, וחברת תדהר היא המבצעת. עוד חשוב לציין שכל הבניינים נבנים ב-ONE SHOT אחד ולא בזה אחר זה.

דיירי ה-VILLAGE ייהנו מדירות חדשות ומאובזרות בסטנדרט יוקרתי, מתוך מגוון של 2, 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוז ופנטהאוזים. מי שיזכה לגור כאן ירוויח איכות חיים גבוהה באווירה כפרית. זאת הודות לפארק ירוק וטבעי בשטח 7 וחצי דונם שישתרע בלב השכונה, מקום אידיאלי לטייל, למנוחה, ולאלו שאוהבים לעסוק בפעילות ספורטיבית ו-Wellness.

שניים מהבניינים יכללו קומה גדולה של 260 מ"ר המיועדים לשטחי ציבור. בכל בניין יהיו שטחים משותפים כמו חדרי דיירים, חדר כושר וחלל עבודה מאובזר. בציר מרחיב כי "התפיסה של חללים משותפים היא משהו חדשני שאנחנו מיישמים בכל הפרויקטים של ענב, מתוך הבנה שהיום אנשים מחפשים משהו שהוא מעבר לסטנדרט, כמו למשל אפשרות לרדת עם לפטופ ולעבוד במשרד מאובזר בלי לצאת מהבניין."

לפרטים נוספים>>

פרויקט ענב נדל"ן רמת גן NEW , באדיבות ענב נדל"ן פרויקט ענב נדל"ן רמת גן NEW | באדיבות ענב נדל"ן פרויקט ענב נדל"ן רמת גן NEW , באדיבות ענב נדל"ן

ענב NEW בשכונת יהושע המבוקשת ברמת גן

הפרויקט השלישי המשווק בימים אלו הוא ענב NEW שמסתמן בתור היעד החם הבא למשפחות וזוגות צעירים ברמת גן. הוא ממוקם בשכונת נוה יהושע הוותיקה והמבוקשת, שעוברת מתיחת פנים ירוקה עם יותר גינות ציבוריות ושבילי אופניים.

זה נחשב מיקום אטרקטיבי בגלל הקירבה לאלוף שדה ודרך השלום, אידיאלי למי שעובדים באזור עזריאלי ת"א או הבורסה בר"ג ומי שמחפשים גישה מהירה לכביש 4. הקו הסגול של הרכבת הקלה שייפתח בעתיד יהפוך את הנגישות לעוד יותר נוחה לתושבים.

בפרויקט NEW על שטח בן 5 דונם נהרסו 6 בניינים ישנים ובמקומם ייבנו במקביל 3 מגדלים חדישים בני 21 קומות, שיכילו 240 יחידות דיור. על התכנון אחראי משרד האדריכלים רן בלנדר וחברת אל-הר נבחרה לבצע א הפרויקט. תהיינה כאן מגוון דירות בנות 2.5, 3, 4 ו-5 חדרים לצד מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, עם נוף ירוק וגינות מטופחות. גם כאן, כמו בשאר הפרויקטים מוזמנים הדיירים לנצל את חדר הכושר, חללי עבודה מעוצבים וחדרי דיירים שנועדו לאירועים כמו ימי הולדת ופגישות ועד.

עירון בציר סמנכ"ל שיווק בענב נדל"ן מוסר "שלושת הפרויקטים בשלבים מתקדמים. בכפר סבא בשלבי ביצוע, בקריית אונו אנחנו אחרי קבלת היתר רגע לפני הריסה וברמת גן קיבלנו היתר בניה ותחילת ביצוע עד סוף פברואר 2024. יש התעניינות גבוהה מצד הרוכשים וברור לכולם שתוך שנתיים-שלוש שוק הנדל"ן יתאזן והביקושים יעלו, לכן היום זה הזמן הנכון לעשות עסקאות."

לפרטים נוספים>>

תגיות