אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ריטיילרוס: הזיכיון של קונברס - עד 2026 נעלי אולסטאר של קונברס. ריטיילורס תפתח השנה חנות בת"א למותג | צילום: יח"צ

ריטיילרוס: הזיכיון של קונברס - עד 2026

חברת הבת של פוקס פרסמה את פרטי הזיכיון שנחתם לפני 5 חודשים. לפי ההסכם, נקבע בין היתר היא תפתח חנות בת"א במהלך 2023, ובתוך שנה תקים אתר למותג

05.02.2023, 13:42 | נורית קדוש

חמישה חודשים לאחר שנחשף כי הזיכיון של חברת הספורט קונברס (אולסטאר) צפוי לעבור ממשפחת מוליוב לחברת ריטיילורס, וחודשיים לאחר שחתמה ריטיילורס על הסכם לקבלת זכויות הייצוג כמפיץ בלעדי של המותג, חתמו הצדדים על הסכמים במסגרתם קיבלה ריטיילורס זכויות לפתיחת חנויות והקמת אתר אונליין של המותג Converse בישראל. עוד נקבע כי ההסכמים יחולו עד ל-31.12.2026.

בכוונת החברה, שהינה חברה בת של קבוצת פוקס, לפתוח חנות אחת של המותג בתל אביב עוד השנה. לפי ההסכם, קונברס תוכל לבטל את ההסכם להקמת אתר האונליין אם לא יוקם בתוך כשנה. עוד נקבעו בין היתר הוראות ביחס לתשלום תמלוגים כשיעור מהמכירות, כפי שהוגדר בכל אחד מההסכמים. יחד עם זאת, במסגרת ההסכמים לא נכללה התחייבות מצד ריטיילורס לפתיחת מספר כלשהו של חנויות.

קונברס היא חברה אמריקאית שעוסקת בעיצוב ושיווק של הנעלה ואופנת פנאי. החברה נוסדה בארה"ב בשנת 1908 על ידי מרקיז מ.קונברס, ונחשבת לאחד ממותגי הספורט הוותיקים והידועים בעולם. החל משנת 2003 קונברס היא חברה בת של נייקי, אשר מיוצגת בישראל על ידי קבוצת פוקס. מטה החברה ממוקם בבוסטון, מסצ'וסטס.

המותג קונברס יוצג ושווק בישראל על ידי חברת MSG של משפחת מוליוב משנת 1994. ב-2005 החלה לייבא לישראל גם את קולקציית הביגוד של המותג האמריקאי.


תגיות