אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אגדה יפנית: פוג'יטסו מקימה מרכז פיתוח בישראל פוג'יטסו | צילום: רויטרס

אגדה יפנית: פוג'יטסו מקימה מרכז פיתוח בישראל

המרכז המקומי של אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות ביפן יוקם בת"א, יחל לפעול באפריל 2023 ויתמקד בתחומי הדאטה, האבטחה והפתרונות לעסקים. "כאחת המדינות המתקדמות ביותר בעולם מבחינה טכנולוגית, ישראל מציעה לפוג'יטסו ריכוז של כישרונות וסביבה לשמירה על חדשנות"

28.11.2022, 12:54 | מאיר אורבך

פוג'יטסו (Fujitsu) היפנית מקימה מרכז פיתוח בתל אביב שיתמקד בתחומי הדאטה, האבטחה והפתרונות לעסקים, כך הכריזה החברה בכנס סייבר וביטחון המולדת של מכון היצוא. המרכז החדש שיפעל בתל אביב באפריל 2023 יחזק את הנוכחות של הענק היפני בארץ. המרכז יכלול מומחים מישראל לצד מומחים מיפן ואירופה, ויהיה אחד מחמישה מרכזים בעולם שהם חלק ממרכז הפיתוח הגלובלי של החברה. ב-2021 הקימה החברה מרכז מצויינות באוניברסיטת בן גוריון כצעד ראשון לכניסה לשוק החדשנות בישראל.

ויווק מהג'ן, ה-CTO של פוג'יטסו: "כאחת המדינות המתקדמות ביותר בעולם מבחינה טכנולוגית, ישראל מציעה לפוג'יטסו ריכוז של כישרונות וסביבה לשמירה על חדשנות. אני מצפה לגייס עוד חוקרים מקומיים לצוות שלנו בתל אביב ולתרום למשימתנו לספק אבטחה ואמון לטכנולוגיות רשת, כמו גם להעמיק את שיתוף הפעולה עם אוניברסיטת בן גוריון. אני צופה שהצוותים החדשים שהוקמו בישראל יעבדו עם רשת המחקר הגלובלית שלנו כדי למלא תפקיד מרכזי בהובלת הפיתוח של טכנולוגיות האבטחה וה-AI העתידיות של Fujitsu"


תגיות