אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה סנטה יגיד? טראמפ מוכר נייר עטיפה לכריסמס עם תמונת המעצר שלו דונלנד טראמפ - תמונת מעצר כריסמס | צילום: Trump Save America JFC, Fulton Sheriff

מה סנטה יגיד? טראמפ מוכר נייר עטיפה לכריסמס עם תמונת המעצר שלו

התמונה המפורסמת מהגשת כתב האישום נגד נשיא ארה"ב לשעבר באוגוסט בג'ורג'יה, מעטרת גיליונות נייר עטיפה במחיר של 35 דולר. לפי המטה התמונה הכניסה לטראמפ כבר יותר מ-7 מיליון דולר. הוא מציע למכירה גם גרביים לתלייה עם התמונה

05.12.2023, 15:02 | חדשות חוץ

נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ ממשיך לנסות להרוויח מתמונת המעצר הידועה שלו, אך הפעם באווירת חג המולד. באתר ביזנס אינסיידר דיווחו כי טראמפ מוכר נייר עטיפה לחג עם הדפס של התמונה מהמעצר שלו באוגוסט בג'ורגיה במחיר של 35 דולר.

שם המוצר הוא "לעולם לא להיכנע" (Never Surrender) והוא מלא בתמונות בשחור ולבן של טראמפ עם כובע אדום של סנטה קלאוס. המחיר כולל שלושה גיליונות בגודל 55 ס"מ על 100 ס"מ. "האם אתם תוקפים את החגים באותה מידה של נחישות שבה הנשיא טראמפ הודך את ציד המכשפות הבלתי נגמר של הדמוקרטים?" נכתב בהודעה שפרסם הצוות של טראמפ. "אם כן, יש רק נייר עטיפה אחד שאתם צריכים להשתמש בו בחג המולד הזה". עוד ציינו כי זהו נייר העטיפה היחיד ש"מורשה בידי טראמפ עצמו".

בנוסף לנייר העטיפה, טראמפ מוכר גם "מהדורה מוגבלת" של גרביים לתלייה לחג המולד הכוללים את תמונת המעצר והסיסמה Never Surrender. לפי האתר של טראמפ, מחירן עומד על 25 דולר.

טראמפ, המתמודד על ראשות המפלגה הרפובליקנית לקראת הבחירות לנשיאות בשנה הבאה, משתמש באופן די נרחב בתמונת המעצר בקפיין הבחירות שלו. היא צולמה ב-14 באוגוסט לאחר הגשת כתב האישום נגדו בג'ורג'יה על שיבוש הבחירות הקודמות, שבהן הפסיד לג'ו ביידן. במטה שלו טענו כי באוגוסט לבדו הרוויח טראמם 7.1 מיליון דולר מהתמונה. גיוס הכספים מתבצע באמצעות שורה של מוצרים הכוללים את התמונה, ביניהם מכנסיים, פוסטרים וספלים. מרבית הפריטים עולים 15 דולר ויותר.

כתב האישום בג'ורג'יה הוא רק אחד מבין ארבעה שהוגשו השנה נגד הנשיא לשעבר. הוא מואשם גם בתשלום דמי שתיקה לשחקנית פורנו ובלקיחת מסמכים מסווגים מהבית הלבן לאחוזתו בפלורידה. כמו כן, בימים אלה מתקיים משפט בניו יורק שבו הוא מואשם שניפח את שווי נכסי החברה שלו.

ניתן לרכוש את נייר העטיפה כאן

תגיות