אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פלאי העולם החדשים: גם ישראל ברשימה

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
יש לנו מקומות מרהיבים ביופיים שנוגעים לרוב העולם
יהודים, נוצרים ומוסלמים, וגם עוד כמה זרמים לא מונוטאיסטים יכולים להתחבר רגשית לגנים, למקומות ולאתרים הקדושים - כל אחד ואמונותו. פרט לכך, הירוק של הצפון, החום הדרום ומגוון הצבעים באמצע הם נוף מרהיב במיוחד שזה מגיע ביחס למדינה כה קטנה. יחד עם זאת, ההסברה, יחסי הציבור והחוץ והתודעה הגלובלית גורמים לנו עדיין להראות כמדינה שהתחבורה העיקרית בה היא גמלים. כנראה שאת הגורמים הרלוונטים זה לא ממש מעניין אם התיירות בארץ תשגשג ויהיו פה יותר אנשים שמכניסים כסף לעצמם ומעלים עצמם מעל קו העוני וכנגזרת ישירה מכניסים גם כסף למדינה (בהנחה שלא כולם עושים שחור) וגורמים להתפחות הכלכלה.
ברק | 05.09.12
10.
אתרי מורשת עולמים ואתרי טבע יחודיים - כך הם נקראים לא פילאי עולם.
למגיב 4 - ירושלים העתיקה והחומות (כולל הר הבית) נכללות ברשימת אתרי המורשת אחרי שהצעה להכללם ה-1981 התקבלה. מגישה ההצעה היא ירדן (ולא ישראל) וירושלים מצויינת קודם כל כעיר הקדושה ליהדות ואח"כ לנצרות ולאיסלם בסדר זה. מגיב 6 - מסכים בהחלט, לצערי אין קטגוריה כזו ברשימה .... מגיב 1,7,8 - למרות שהאו"ם הוא המקום האחרון עליו ניתן לאמר שאינו נגוע הפוליטיקה הרעיון של אתרי המורשת הוא בכ"ז בראיה רחבה יותר ולטווח רחב יותר - אם לר נהרוס את העולם קודם....
New York  | 02.09.12
6.
גם אני הוספתי כמה פלאים
הפלא השמיני: העובדה שאנחנו ממשיכים לבחור פוליטיקאים למרות שאנחנו יודעים בדיוק מה הם. הפלא התשיעי: הקריסה הכלכלית-חברתית של האנושות למרות הקידמה הטכנולוגית. הפלא העשירי: אי אפשר לשכנע איש אפילו בעצם קיומו של הפלא התשיעי. אין לנו מושג מהי תמונת המצב החברתית-תרבותית, אנחנו לא יודעים, לא יודעים שלא יודעים, ומתעקשים על זכותנו הלגיטימית להמשיך לא לדעת. הפלא האחד עשר: העובדה שאני האדם היחידי בעולם שמעניין אותו מה מימדי השחיתות, אין עניין לציבור, לא ניתן לשכנע עוד אדם שיצטרף אלי במאבק למען העלאת הנושא לתודעה הציבורית.
מזכיר המדינה | 02.09.12
4.
הר הבית הר המוריה הר עולם
הפלא הגדול, שבעולם, אין אין אין נחשו,כמו, האאאאאאאאאאאארררררררר, הבבבבבבבבייייייית. ואידך זיל גמור[ככה אומרים?]. אם ,זה שלמעלה, בחר בו אז,מה אנחנו, לעומתו. בשביל לשכך את זעמם של הערבים, לצרף את מיסגד אל אקצה היפהפה, והמרהיב ביופיו[ או שמה הוא ניקרא כיפת הסלע .זה עם הזהב] מה אתם אומרים. אם למישהו יש קשרים עם ההם, אנא הציעו זאת. הר הבית הר השם הר הבית, פלא, הוא, כן כן. הר הבית, הר ישר-אל,הנה הוא בא [השם יתברך],לככככככככככל, תתתתתתתתתתתבבבבל.-לכל ,תבל.
אספקלריה | 02.09.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת