אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החלום של שטראוס לא מחזיק מים

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
בטח שיכשלו עם התנהלות כמו שלהם לא יצליחו לעולם
הזמנתי תמי 4 לבייתו של בני ,הגיע המתקין עם מכשיר ונכנס לבית,אחרי דקה הוא אומר לי אני לא מתקין כי יש טיפטוף של מים מהברז,בהתחלה חשבתי שהוא צוחק,התכופפתי מתחת לכיור,נגעתי בברז והרגשתי לחות קלה ביותר,אמרתי למתקין תשמע זה לא טיפטוף זה אולי לחות ואם נחזק טיפה את הבורג לא תהיה הלחות הזאת,חוץ מיזה הריי אתה בכל מקרה צריך לפתוח את הבורג הנ"ל כדי להרכיב עליו ברז נוסף עבור התמי 4,לא אי אפשר הוא אומר לי אסרו עלינו להתקין,אני כל כך כעסתי נשבעתי שלא אקנה תמי 4 לעולם,הבן שלי התאכזב מאד הוא מאד רצה לא בגלל שהמכשיר כזה טוב,אלא בגלל שהמכשיר עושה רושם ובמקום שהוא התכוון להתקין יש יחידה צימר,וזה עושה רושם על הלקוחות,לקחתי מפתח שבדי עשיתי חצי סיבוב של הבורג ולא היה עוד לחות,הזמנו שוב את המכשיר והפעם הוא התקין,ואני שואל ככה נותנים שירות,שטראוס הענק הזה שמשקיע 400 מיליון על דבר מטופש כמו תמי 4 לא מסוגל לתת שירות עם היגיון?
אבי מהגליל | 09.04.13
16.
ליהודה מפ"ת - תעבור לאלקטרה
יש לי את המכשיר והוא מצוין. היה לי תמי4 ועברתי לאלקטרה כי הם הורידו את המחירים של השירות והמסננים (ותמי 4 רק העלו אותם עוד יותר) קיבלתי גם הנחה על המכשיר כי החזרתי להם את התמי4 הישן בטריידאין. שילמדו שהצרכן היום לא תמים ולא התחתנו עם אף אחד
מירה | 09.04.13
14.
ל 9
כנראה שמרוב זחיחות אתה שוכח לעיתים להתעדכן בכתבות ובמחקרים שנעשים (ותתפלא דווקא ע"י משרד הבריאות) איכות המים כאן ירודה וזאת מפאת העובדה שמוסיפים למים כמות גדולה מאוד של פלואוריד! מעדיף להשאר עם המי עדן מאשר להרעיל את עצמי או את משפחתי ולהקשיב לאנשים כמוך!
דייב | 09.04.13
7.
הבעיה עם תמי 4 היא
שאתה צריך להתחייב לתשלום קבוע של למעלה מ-50 ש"ח בחודש למשך 3 שנים לפחות עבור המסננים ועבור השרות, אם אינך מעוניין לקבל שרות, עלות המסננים מתייקרת, כך שאתה נאלץ בסופו של דבר להשלים עם רוע הגזירה. בנוסף לכך המתקנים מתקלקלים לעיתים קרובות יחסית ולפיכך אינך יכול לוותר על השרות שלהם, אם למישהו יש תחליף זול יותר, אשמח לזרוק את המתקן ולהחליפו באחר.
יהודה | 08.04.13
1.
מכשיר בזבזני ואנטי אקולוגי
כמה חשמל צריך בשביל לקרר מים שאף אחד לא שותה. מכשיר תמי 4 הוא מכשיר בזבזני מבחינה אנרגטית ולוקה בכל אחד מהפרמטרים עליו הוא אמור להיבחן. הוא נבנה מלכתחילה עבור מוסדות ועסקים והכנסתו לבתים גובל בשערורייה. נקווה שהצרכנים בחו"ל חכמים יותר מהישראלים.
יהודה | 08.04.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת