אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

Headstart: איננו מתערבים בתכנים המועלים לאתר

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
למה צריך פלטפורמה לגיוס כסף אם אפשר למכור ספרים לפי הזמנה
לי זה נראה כמו עוד דרך להוציא כסף מהציבור. יש הוצאות ספרים וחנויות מקוונות שלא מדפיסות מהדורות שלמות ורק ברגע שלקוח קונה אז מייצרים עבורו את הספר. אמזון עובדים ככה ועוד מלא חברות שמפיצות ספרים בכל העולם בארץ יש את 'ספר לאור ODB' בשביל הרד קופי וגם יש אתרים לספרים דיגיטליים כמו 'עברית' למרות שקוראים דיגיטליים פחות נפוצים עדיין לא צריך לגייס הון בשביל למכור או להפיץ ספר.
יונתן | 07.06.13
5.
לא מבין מה אתם רוצים מHeadstart ?
אני אישית תמכתי בכמה פרויקטים שונים, ולדעתי זה עושה שרות טוב ליזמים ומוזיקאים. אז אני לא ממש מבין מה אתם רוצים מהם, עלה סופר עם סיפור וסרט וידאו, רוצים לכעוס זכותכם, אבל מה האתר אשם? איך הם אמורים לדעת אם ההוצאה לאור כן לא.... מה זה קשור אליהם. חוץ מזה, קראתי שהסופר שלח את הספרים, אז מה הבעיה ? נקבל את זה כמה ימים אחרי החנויות ? קצת כואב לכם שלא אתם הבעלים של האתר הזה כל הכבוד תמשיכו לעזור לאומנים ואל תתיחסו לכלום! אתם בסדר גמור! אני אמשיך לתרום אצלכם
רועי דן | 05.06.13
4.
אני לא מבינה על מה המהומה. כל הכבוד על הפלטפורמה ש...
כל הכבוד על הפלטפורמה שמאפשרת להגשים חלומות או לפחות לצמצם את הפער בדרך ל... אישית קראתי כל מה שכתוב ושמעתי ראיונות מעניינים בנושא וקיבלתי החלטה בוגרת לתמוך בסופר ולהראות שאפשר אחרת. כל אדם שתמך בפרוייקט קיבל תמורה וצריך היה לקבל החלטה מושכלת האם מתאים לו לתמוך או לא. Headstart מבחינתי הם לא העניין הם רק האתר שבדרך שעזרו לי לתמוך בדרך חדשה באדם שאני מעריכה. אגב, לא מכירה את עוזי וייל אלא את הכתיבה שלו.
שלי | 05.06.13
3.
לעלאק תומכים 1 ו 2
מעניין מה ההנאה הגדולה בלהשמיץ בלי לבדוק? או שאולי אתם טרולים במימון? אם באמת הייתם תומכים בפרויקט הייתם רואים את הסרט או קוראים את הטקסט ויודעים שעוזי מהרגע הראשון אמר שיוציא את הספר בהוצאה לאור והייתם מקבלים עדכון בהתראה מהאתר על הוצאת הספר לחנויות עם הסבר של עוזי לעניין. וחוץ מזה האתר מציע לכולם החזר מיידי של התמיכה. אז גם אני חושב שהייתי צריך לקבל את הספר לפני שיצא לחנות כמו שעוזי הבטיח, אבל איפה זה ואיפה אתם?
תומך | 05.06.13
1.
להשקיע בקיקסטארטר ואינדיגוגו ולקקק את האצבעות.
הדסטארטר, ממני לא תראו יותר שקל. אתם לא תומכים בדרך החלוציות אלא בדרך הקומבינה הישראלית. באף מקום בעולם זה לא היה עובר. רק כאן. ראיתם מודל מוצלח בחו"ל, העתקתם לכאן אבל לא שמרתם על רוח האתר ומכאן שאתם תקרסו. אנשים לא סתם יעבירו דרככם כסף. יש מהות שלא השכלתם לשמור עליה שהיא אמון מלא בין המגייס למגוייס. כאן הייתם צריכים לנזוף בעוזי ולא עשיתם. וכל מי שתומך בצעד שלו לא מבין מה זה גיוס המונים בכלל. תוך שנה שנה וחצי אתם תימכרו לאיזה פורטל במחיר הפסד ותעלמו אל הנוף השיווקי והמאוס.
 | 05.06.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת