אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זהבית כהן מונתה לשותפה בקרן אייפקס

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
איך מקבלי רשיון יבוא לקוטג' מלוס אנג'לס?
כך יעשה למי שעושק וגובה מחירים בלתי ניסבלים מתוך ידיעה שהוא מונפול, אין תחרות ואנשים צריכים לאכול, ראשית יש להחרים כל תוצרת שמאחוריה ניצבת זהבית. שנית איפה ראש הממשלה, ושר האוצר? ההוא נחת כבר מהטיסה ללונדון או שהוא עדיין ישן על המיטה של חצי מליון שקל ומשם יעבור ישר לטיסה ליפן במליון דולר - היי לפיד יש פה אנשים שרוצים לרכוש בסופר קוטג' במחיר שמוכרים בלוס אנג'לס אני צריך רשיון יבוא!!!!!!!!!
 | 11.05.14
16.
0 תרומה למדינה, 0 תרומה לחברה, פיטורים וצימצומים = חלק ברווחים
הכשל הקפיטליסטי בהתגלמותו - "ישראלית" שהמיסים שאנו משלמים ממנים את התשתיות עליהן היא נוסעת, את ביטחון משפחתה, את הסובסידיה על הלחם שקונה לה הפיליפינית... והיא דואגת שתאגיד זר יתחמק מתשלום מיליארדי שקלים מס שיכלו להגיע אלינו, אזרחי המדינה... מפטרת עשרות ומאות עובדים בחברות אותן רכשה לשם הגדלה נטולת פרופורציות של הכנסותיהן... תורמת להעמקת פערים חברתיים וליוקר המחיה, זוכרים - הביקוש לקוטג' קשיח, בואו נראה עד כמה... ובתמורה: שותפה ראשונה בקרן איפקס, שתוכל ליהנות מהכסף אותו גזלה מכסנו. כבוד.
מאשה | 11.05.14
9.
השאלה היא לא כמה היא תרוויח מכך, אלא כמה אנחנו נפסיד מכך
אתם שם בעתונות הכלכלית, תפסיקו לשאול את השאלות הלא נכונות. הכלכלה היא לא רק מה שקורה בכיסים של 400 חארות שמנתבים את הכסף בינם לבין עצמם. הכלכלה היא מה שקורה לכל 8,000,000 האזרחים שנשארים עם מחירי קוטג' בשמים, בשביל לתחזק מונופל של "גבינת הבית". ומה שהכי הזוי בכל הסיפור זה, ש-99% מהעתונאים הכלכליים שייכים לאלו שנפגעים מהטייקונים, אבל ממשיכים לסקר אותם בהערצה בורקת עיניים.
אזרח עני | 11.05.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת