אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אני לא אתכנן פרויקט בשטחים"

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
מה ראוי לפרס בעיצוב המסעדה? שואלת ברצינות
העיצוב מעורר חוסר מנוחה מוחלט! גם עם קונספט של אש, עדיין אנשים צריכים לאכול ולעכל... מסעדה פלצנית, מעצבת פלצנית, מנות פלצניות, ותמחור שערורייתי. בדבר אחד הגב' צודקת - מחיר המנות צריך להתאים להשקעה בעיצוב ועדיין צריך למכור הרבה מנות ב-12 מיליון שח.
 | 03.12.14
37.
ההיבריס
אז היא זכתה בפרס שאף אחד לא שמע עליו. מזל שיש יחצנים חרוצים שמצליחים לעיתון לפרסם דברים כאלה, פרסומים שרק מאיצים את סופה של העיתונות המודפסת. מה שייתר את היחצן החרוץ. ולגבי הגברת - יופי לה . אפשר לחשוב כמה מסעדות כבר יש בשטחים. היא שכחה לציין שבין הדברים שהיא כן עושה זה להשתין מהמקפצה.
אבי | 02.12.14
16.
עצוב, כל כך עצוב
אפשר להתווכח על פוליטיקה, ואם את לא רוצה לבנות מעבר לקו הירוק, זכותך המלאה. כמה עצוב, מנותקת, חלק מבועה פלצנית, אנשים כאן בקושי שורדים, מחפשים אוכל בפחי אשפה, רעבים. מסעדות שף עאלק, נפתחות ומייד נסגרות תבינו, אין פה שוק ותנועת אנשים מספקת לכל המסעדות האלו עצוב
הדר | 01.12.14
10.
גם כן יפת נפש.
לא מבינה למה למיליארדר ברוסיה יהיו שומרים חמושים גם אם הוא תורם את כל ההון שלו לצדקה ולא עשה שום דבר רע ידעת שאם בני מיליארדים \ מיליונרים מטיילים במדינות כמו דרום אמריקה אז ינסו לחטוף אותם ולדרוש מיליונים ככופר? כן, גם אם הם לא מסתבכים בסמים או עושים משהו רע. פשוט מאוד - הראש שלהם שווה כ"כ הרבה כסף, שזה משתלם.
. | 01.12.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת