אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החיים הטובים: 100 אלף שקל בשנתיים לבקבוקי אלכוהול בבית נתניהו

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
ההתגוננות של דוברי משפחת נהנתניהו משערת שהאזרחים מטומטמים, במיוחד הטענה על בקבוק יין ליום.
אז לפי חלוקת 100000 ש"ח ל 730 יום (שנתיים) עלות בקבוק יין היא 137 ש"ח בממוצע. אני לא יודע איזה יין עולה סכום כזה לבקבוק אבל אני רואה יינות טובים תוצרת ישראל שעולים מקסימום כחצי מהסכום הנ"ל. אז שיפסיקו לנסות לעבוד עלינו.
ליאור | 01.02.15
18.
לא בדיוק 'אוהב' אותה אבל היא לא אלכוהוליסתית
אם מישהו שתיין אז מייד רואים עליו, מי שזוכר את רבין יודע בדיוק איך נראה שתיין אי אפשר להסתיר, פנים אדומות, אף אדום ויש עוד סימנים יש עוד מנהיגים שלהוטים לטיפה המרה והיה אחד כזה בראשות רוסיה. שרה בהחלט לא נראית שתיינית והכותרת עושה לה עוול ובדיאבד פוגעת בראש הממשלה מעולם לא הצבעתי עבורו אבל תקיעת סכינים בגב לא מקובלת עלי בתור ישראלי. התיקשורת צריכה להפסיק את העליהום האישי שעושים על ראש הממשלה ומשפחתו אם רוצים למחות אז שיצביעו על כשלים מיקצועיים.
ישראלי | 31.01.15
12.
ביבי
דבר אחד לא ניתן להבין גלנט הזיז את הגדר בוטל המינוי שלו לרמטכל פואד קיבל כסף מועמד לדין אולמרט הולך לכלא ועוד הרשימה ארוכה אבל ביבי לא משנה מה יעשה הכול נסגר בסתימת פיות וכלום. האם זה הגיוני? ראש ממשלה עבריין שאף איד לא עושה לו כלום? הרי הכול זה ביבי כל מי שנפל זה אלו שביבי רצה להפיל אותו. עם ישראל אתם לא מבינים מה קורה כאן?? צריך עוד להסביר??? מטורף שעם שלם שנחשב חגם אבל כנראה שהוא לו יצביע שוב ביבי. אבל אין מה לעשות עם ישראל לא עמד בתור שחילקו את השכל זה היום שכנראה הוא לקח חופש
אזרח מודאג | 30.01.15
10.
להחליף את העם
מאות אלפים על אלכהול, עשרות אלפים על גלידה, על תסרוקות, על חלב בקרטון ועל כסאות לוילה בקיסריה. משפחת נתניהו כנראה כבר לא תשתנה, אז אני רואה רק שתי חלופות. א. להחליף את מי שעומד בראש העם. ב. להחליף את העם. (לדוגמה לבחור במקום ישראלים רומאים. הם יודעים להעריך נהנתנות שכזו). ... ובא לציון גואל ...
גדי | 30.01.15
7.
ביקורת לא הוגנת
אני לא תומך בביבי מסיבות פוליטיות וחברתיות, ואשמח אם ההתקפות עליו יהיו על רקע נושאים אלו. אך על הביקורת הזו, השאלה, האם אי פעם בדקו כמה הוציאו נשיאים וראשי ממשלות כמו רבין או הנשיא וייצמן ואחרים על אוכל ושתיה ? זוכרים את המשפט "אכלנו דברים טובים, שתינו דברם טובים" ? נעשתה השוואה בין ביבי לאחרים? לכן הביקורת הזאת נראית בעליל כנסיון הסתה נגדו והסטה ממסלול הבחירה הדמוקרטי. ולגופו של עניין. מי שמבין יודע כי 50 אלף ש"ח לשנה עבור יין ואלכוהול זה אולי הרבה אבל לא מוגזם בכלל לבית ראש הממשלה.
יצחק  | 30.01.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת