אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נשיא הקבלנים: "דרישת חולדאי לבטל את תמ"א 38 - פשע חברתי"

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
הפתרון ההנדסי הנכון והכדאי = פרויקטים לפינוי בינוי של מבנים רעועים ומתפוררים
לצערנו הרב, נבחר ראש עירייה חדש בפתח תקווה, בזמן הבחירות הוא הבטיח לנו התושבים לבצע פינוי בינוי. אנחנו התושבים התארגנו ובחרנו יזם שתכננן והשקיע ממון רב בפרויקט שלנו. ראש העיר פתח תקווה - מתנגד נחרצות. מה לעשות? הבתים מתפוררים ואין לנו ממד"ים ולא מעליות. בבקשה תעזרו לנו ..........!!!!!!!!!!!!!!!
השכנה ממול | 15.04.15
13.
אני רחוק מלהיות תומך של חולדאי
אבל תמא 38 היא קישקוש, הכל קומבינות, מוסיפים מאות טונות של בטון על מבנים רעועים ו״כאילו״ מחזקים אותם אבל עדיין, ביסודם הבנינים משנות החמישים שישים שבעים הם חלשים, עדיף לעבור לפינוי בינוי, להרוס ולבנות מחדש בניה מודרנית לפי סטנדרד הבניה של היום ולחיב בחניה תת קרקעית.
mik | 15.04.15
12.
חולדאי צודק
בנוסף לדברי חולדאי די להזכיר כי תוספת 20-30% תושבים ליחידת שטח, בלי חיזוק והרחבת תשתיות עירוניות (חניה, מוסדות חינוך, מים ביוב, חשמל וכו') זו בכיה לדורות. בנוסף לכך, מבנה או שכונה שעברה חיזוק ותוספת יחידות דיור, הופכת לא כדאית או בלתי אפשרית לחידוש עירוני בעתיד. המעשה הנכון: לקחת שכונות שלמות ולתכנן אותן מחדש, תוך שימת דגש על נושא תשתיות בכלל ותחבורה בפרט ושמירה על שטחים ירוקים.
אבי | 15.04.15
6.
מצחיק שהבובליל הוא שמעלה את נושא מצוקת הדיור
שהרי חברי הקרטל שלו הם שמעכבים בניה על מאות דונמים שכבר תוכננו. ולפני שתגידו לי ש"מןוסדות התכנון מעכבים את הבניה" - אגיד ש: באיזור שבו אני גר, אישרו לבניה שטח עצום לפני מספר שנים. שלוש חברות בניה התחילו (וסיימו) לבנות מספר בניינים. מספר חברות בניה אחרות - גידרו את השטחים בגדרות פח, ומעבר לזה לא הזיזו ולו גרגר חול יחיד. אז - אל תגידו לי שמוסדות התכנון אשמים. הקבלנים - הם אלו שמווסתים את השוק, ומעלים את המחירים.
 | 15.04.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת