אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"כשאחי מת במלחמה אמי הודיעה שהחיים יימשכו באופן נורמלי: "יש פה ילדים לגדל, נחגוג חגים, לא נחיה במרה שחורה"

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
זיכרונות ילדות
היינו שכנים ברחוב הרצל בצפת אימי שרה ז׳ל הייתה מפקחת במשרד-הבריאות בצפת ועבדה עם אביך, ואני כילד בעלתי שעות במשרד ברחוב ירושלים ,,,והייתי יושב ומצייר אצל אביך במשרד הייתה פינה פנויה,, אימך ז״ל הייתה מורה שלי בממלכתי א׳ בתקופת טוביאש ז״ל ויונה חסון ז״ל השכנים שלכם שאותם הזכרת משפ׳ הרמלין גם איבדו בן את דוד ז״ל וכך בית ליד בית השכול היכה! ובסמוך גרו משפחות לוי ולובלינר!! שמחתי לשמוע שהאחיות שלך נישארו לגור בצפון לא הרחק מהבית,,,(צפת)!
משה פרג׳ון | 09.05.15
7.
צמרמורת
בעלי נהרג בתאונת דרכים, נפגע על ידי נהג משאית של אוסם. עיניין השכחה, לקיתי בפוסט טראומה שהתבטאה באובדן מערכתי של כלהחושים..היום, שמונה וחצי שנים אחרי חזרו אליחושיי אבל מוחלשים, בינייהם הזיכרון. הדברים שכתב המנכ"ל (לא כיהןבזמן התאונה) מאוד מזכירים את התהליך שעברתי...להמשיך בשביל ולמען הילדים אבלזה הכל למראית עיו בפנים, הכל רועש...חצי שעה לפני שקראתי את הכתבה כתבתי לאהובי פוסט בפייסבוק שלו על כך. לכן, הצטמררתי.
אתי פרץ | 08.05.15
2.
דור הולך ונעלם
שקוראים את הכתבה הזו זה גורם לדמעות ומחזק את הגעגועים העזים לדור הנפלא והיקר הזה שלא ישוב עוד לעולם. בימים טרופים אלה כאשר לנגד עינינו רואים את התפוררות הציונות התקווה והרצון למדינה עם עקרונות לעשיה יושר והמשכיות לא נשאר אלא לכאוב את אובדנו של אותו דור יקר ונפלא שחזונו נראה אחרת. חבל על אובדן של כל אלה שחלמו שתהיה לנו מדינה לתפארת אבל זה חלום שנגוז. תודה עמוקה על ששיתפת אותנו בכתבה כה מרגשת. איריס 8.5.15
איריס | 08.05.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת