אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיקרוסופט קונה את אדאלום הישראלית ב-320 מיליון דולר

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
יעברו שנתיים . . . .
החברה תיסגר לה בשקט וכולם ישכחו את הכול. בגדול החברות הגדולות זורקות כספים כדי להראות שיש תנועה וחזון , אחרי זמן קצר העניין אובד והחברה נשכחת, במקרה של מיקרוסופט זה ממש לא מבטיח בנוסף היום כול החברות הרציניות לא סומכות על שרותי הענן של החברות האמריקאיות , והמבין יבין.
ירון גיל | 19.07.15
6.
למה כולם אשכנזים? מה עם האוכלוסיות המוחלשות?
אם זה לא גנטי ואני לפחות רוצה להאמין שלא - אז פשוט יש בעיה סביבתית של הזנחה! בערך רבע מהאוכלוסיה שהיא משכילה, לא דתית מידי ולא ערבית מחזיקה את כל המדינה ומשלמת את כל המס הכנסה. עד מתי? חייבים שהקידמה תחלחל ליותר אנשים במשק: מזרחיים מוחלשים, ערבים וחרדים, אחרת הרבע (שגם עושה את רוב המילואים) לא יעמדו בעומס המיסים והחובות למדינה...
כל הכבוד לרזניק רפופורט ולוטבק  | 19.07.15
5.
חברה מעניינת, מוצר לא בשל
מזל טוב לאסף ולשאר החבר'ה המוכשרים! עוד מקרה מעניין שמייקרוספט קןנה הבטחה ואנשים מוכשרים ולא מוצר בשל. כרגע אדאלום נחשבת הבטחה גדולה אבל זהו פחות או יותר- הטכנולוגיה שלה עדיין נחותה ביחס לתחרות והיא עדיין מדשדשת ביעדי הצמיחה שלה. כנראה שמייקרוספט תעזור לשפר את זה... :) יהיה מעניין לראות איך הרכישה תשפיע על השוק והאם גוגל/סיילספורס/אמאזון יתחילו גל רכישות.
דוד | 19.07.15
1.
מה אני אגיד לכם... כיף למי שהתמזל מזלו והגיע למיוני צה"ל
של היחידות המובחרות. הוא מקבל נסיון והכשרה פסיכים על חשבון המדינה, שאח"כ מסדרים אותו לכל החיים, בין אם לידע, בין אם לקשרים... ואחרי זה רואים ש80% מהאקזיטים נעשו ע"י בוגרי 8200/מודיעין למיניהם. והצבא הוא גוף כזה בעייתי, שבקלות היה יכול להיות מישהו מבריק שלא זומן למיונים סתם כי חייל בן 18 איבד את הדף שלו... או שהיה לו פרופיל קרבי... אז אנחנו נאבקים לשרוד ומי שהתמזל מזלו להגיע ליחידה מובחרת, די הסתדר בחיים.
אסף | 19.07.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת