אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איזה דרכון הוא השווה ביותר בעולם?

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
אז זה לא רק מילקי זול
גרמניה מצטיירת כגן העדן האולטימטיבי למחפשי גן עדן. לא רק המילקי זול אלא עכשיו מסתבר שמי שיורד לגרמניה יכול להיכנס בקלות לאפגניסטן. גן עדן אמרנו כבר? נשאר לפתור ליורד הפוטנציאלי רק כמה עניינים קטנים: שמישהן ירצה אותו שם ושימצא מישהו שיעסיק אותו בשכר מינימום (כי עם מליון מהגרים טריים שמוכנים חעבוד בגרושים ו- 15% אבטלה המצב די על הפנים) בהצלחה לכולם
 | 01.03.16
18.
מס 6 - לא רק שאתה לא מבין, אתה גם אידיוט ארוגנטי
דוח רשמי אומר שלישראלים יש פטור מויזה ב 147 מתוך 177 מדינות שזה 83% ואתה "מחליט" שחצי מכדור הארץ לא פטור...לך יש דו"ח יותר מהימן או שאולי לגביך אישית יש איסורי כניסה??? ואגב, ביפן ישראלים פטורים מויזה בניגוד למרבית האחרים (לרבות אמריקאיים). אז אם אתה משרץ שטויות בשביל "להוכיח" כמה מדינה דפוקה אנחנו, אז הצלחת להוכיח כמה אתה אידיוט
 | 01.03.16
11.
אני אזרח אירופאי, היתה לי בתכנון עצירה בדובאי ולא לקחתי את הסיכון
אני מטייל בהרבה מקומות ברחבי העולם, הייתי באזורים מסוכנים לאזרחים שנקלעתי אליהם לתומי ואכן לטיפשותי , ולמרות ששדה תעופה משפטית הוא שטח "בינלאומי" לא הייתי מנסה להתחכם עם רשויות במדינות ערב. נכון, יש הרבה תיירים שחלקם הטוב יהודים בריטים ואמריקנים, אפילו חלק בעלי אזרחות ישראלית כפולה שנופשים בדובאי, הרשויות המקומיות יודעות טוב מאוד שישנם יהודים נופשים בדובאי כי היא חלק מהאמרויות בה מעלימים עין לנערות בביקיני, מקלים על עבירות צניעות ורוצים תיירים עם כסף ואהדה שיפרסמו לעולם כמה טוב בדובאי . (עד שמתרחקים כמה קילומטרים ממרכז העיר ומגיעים לעולם השלישי). יחד עם זאת, אם השם שלכם ישראלי מדיי למשטרה בשדה תעופה, הדרכון שלכם הונפק בשגרירות בתל אביב ועשיתם טעות חובבנית אז תצפו לחקירה. בנוסף, דהיינו התחכמתם והוצאתם את הדרכון שלכם בעיר אירופאית, השם שלכם לא הכי ישראלי וקיבלתם טפיחה על השכם מרשות המעברים בדובאי, דעו לכם שאם רשויות יעשו חיפוש של השם שלכם דרך מאגר ביומטרי אירופאי (כעתירה בסיסית של בדיקת אמינות דרכון) או יקום חשד לגבי ההנהגות שלכם אתם תגיעו לחקירה בה תאלצו להצהיר את האמת שאתם בעלי אזרחות כפולה, כי אם תשקרו- והשקר יתגלה, משפט באיחוד האמירויות ללא תספורות או עסקות טיעון הוא ללא רחמים, גם אם שר חוץ אירופאי מבקש במיוחד המתקה של עונש - הם לוקחים את המשפט ברצינות, במיוחד בעבירות סמים, אמל"ח, בטחון וריגול. ישראלים תמיד היו על הכוונת במדינות ערב, במיוחד לאחר מה שקרה עם מבחוח - אזרחות כפולה של אירופאים נבחנת בקפידה אם הם בעלי פרופיל יהודי. זה נשמע מאוד חובבני, אך רשויות חוק ומגנוני ביון בכירים מריצים את השם שלכם בפייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם, טוויטר ושאר רשתות חברתיות, תיוג בישראל או עם חברים ישראלים וצפו לחקירה לא נעימה. זה לא היסטריה, זו המציאות. ואם כבר נסעתם למקומות מסוכנים כדי לחקור תרבויות ושאר ירקות, תסגרו את הרשתות החברתיות שלכם ותקוו שגוגל לא מפרסם תמונות שלכם עם תיוג כשמריצים את השם שלכם.
חתולמעופף | 01.03.16
9.
ואני לתומי חשבתי שויזה זה מסמך שמדינת היעד מאשרת לך להיכנס אליה..
לכתוב שטויות זה הכי קל. גם אם המדינה שלך תאפשר לך לבקר בכל מדינה בעולם, עדיין לא תוכל להיכנס ללא ויזה למדינות שמחייבות ויזה. בד"כ זה הסכם הדדי, אך בכל מקרה הויזה ניתנת בנציגות של המדינה אליה אתה נוסע, דהיינו מסמך שמאשר את כניסתך לאותה מדינה. אם לישראל יש הסכם עם 147 מדינות, זה לא אומר שישראל מתירה לך לבקר ב 147 מדינות(אתה יכול לבקר ביותר כל זמן שלא מדובר במדינות אויב). זה אומר ש 147 מדינות מתירות לאזרחי ישראל להיכנס אליהן ללא צורך בויזה.
נע ונד בעולם | 29.02.16
6.
מה זאת אומרת ישראל פטורה מויזה?
איך יכול להיות שלישראל יש פטור ב147 מדינות? חצי מאדמת כדור הארץ דורש ויזה מישראלים! ארה"ב. אוסטרליה. סין. וייטנאם. יפן הודו. אירופה (כן, כן, תיאלץ לחזור תוך כמה שבועות כמו גרמניה) מה נשאר בסוף אפריקה והערבים מסביב? על איזה פטור ויזות פאקינג מדובר?
לא מבין | 29.02.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת