אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גלנט במגעים להצטרפות לליכוד

58 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
הידיעה חסרה את החשוב, גלנט ימונה לאחר ה""עריקה""
הידיעה חסרה את החשוב, גלנט ימונה לאחר ה""עריקה"" לשר הבטחון במקום ליברמן, שישאר בממשלה כשר בלי תיק. מופרך? ממש כמו הכתבה, שהרי אפילו היה בה שמץ של אמת, מעברו של גלנט יוכל להתקיים רק אם ביבי ירצה להשען על 57 חכי"ם בלבד
CyanButton | 13.07.16
41.
הליכוד הוא לא הפתרון מאחר ובבחירות הבאות נתניהו
הליכוד הוא לא הפתרון מאחר ובבחירות הבאות נתניהו כבר לא יבחר הייתי מציע לך לפרוש ולהצטרף למפלגת אופזציה בבחירות הבאות דבר שיראה אותך באור חיובי אדם עם עקרונות שלא דבוק לכיסא! אתה תביא המון קולות זו ירידה לצורך עליה! אנא נהג בקור רוח וחשוב לטווח הארוך. בהצלחה! זרובבל 
Fries | 13.07.16
23.
קודם כל, ״כולנו״ היא סניף ליכודניקי שהוקם לצרכי
קודם כל, ״כולנו״ היא סניף ליכודניקי שהוקם לצרכי בחירות ולהעברת מתווה הגז,אז זה מעבר מליכוד ב, לליכוד א, לא ממש משנה. ואלוף צה״ל בדימוס בוגד במשרתי הצבא ירקו דם עבור המדינה מעייניו, תכנון 200 אלף לחרדים קודם ולמשרתי הצבא לא כלום? וריב על סמכויות בשיכון?לא עשו כלום במשך 14 חודשים חוץ מלטפטף בכאילו ולהעלות מחירי הדיור בעוד 8% ולמשוך משכורות. לך גלנט לליכוד ושניכם ולעזאזל.
Fan | 13.07.16
21.
כחלון השתמש בגלנט כתמונה  וגלנט הוכיח שהוא חוץ
כחלון השתמש בגלנט כתמונה  וגלנט הוכיח שהוא חוץ מתמונה לבחירות יודעה לעשות עוד כמה דברים טובים כחלון פוחד פחד מוות מההצלחה של גלנט אין כל ספק שמכל הבחינות כחלון לא מגיע לקרסוליים של גלנט ובמקום לאמר שההצלחה של גלנט היא ההצלחה של מפלגת כולנו לגבי התרומה שלהם למדינה הוא אז הוא מתנהג כמו נמושה . זהו כחלון תזכרו לכלון חשובה רק כחלון. סומכת על גלנט שבכל מקום שיהיה יביא תועלת  ואשמח לראות אדם כגלנט בשורה הראשונה בממשלה ולא את כחלון.
Locomotive | 13.07.16
12.
לא נראה לי שזה נכון. כנראה סכסכנות מבית
לא נראה לי שזה נכון. כנראה סכסכנות מבית טמקא.... אבל אם זה נכון זה אומר שגלנט בעצם בוגד במי שהכניס אותו לפוליטיקה. הרי אף אחד לא הצביע עבור גלנט, הצביעו לכחלון ולכן לערוק לליכוד יהיה מעשה של חוסר מוסריות קיצונית שיגיד בדיוק מי הוא גלנט.
Bulb | 13.07.16
8.
"אלקין צפוי לקבל לידו את המשרד ל-ה-ג-ב-נ-ת הסביבה,
"אלקין צפוי לקבל לידו את המשרד ל-ה-ג-ב-נ-ת הסביבה, שמוחזק כעת בידי כחלון שלקח אותו לידיו לאחר שאבי גבאי התפטר מהממשלה." כלכליסט היקרים: לא יזיק לכם להעסיק עורך לשוני, כדי שלא נמצא את עצמנו גרים במדינה מגבינה כחולה...
Seahorse | 13.07.16
3.
הבלוף של כחלון מתפרק...המצפן היחיד שם אבי גבאי
הבלוף של כחלון מתפרק...המצפן היחיד שם אבי גבאי הראה את תחילת הסוף של חבורת הליצנים שפחלון אסף מכל מיני חורים רק בשביל לשים את עצמו באוצר ולהחליק לקובי מימון את הסכם הגז.  יש מצב שגלנט הרס לכחלון את התוכנית לחזור לליכוד? 
Cherries | 13.07.16
2.
"המתח ששורר בין גלנט לכחלון זה שבועות ארוכים,
"המתח ששורר בין גלנט לכחלון זה שבועות ארוכים, שראשיתו בשאיבת סמכויות רבות ממשרד הבינוי והשיכון לטובת משרד האוצר, נמצא בשיאו בימים האחרונים בשל תוכנית שתספק לציבור החרדי כ־5,000 יחידות דיור" הציבור החרדי ??? משה כחלון שמעת פעם על הציבור החילוני ??? זה שבחר בך ??? חוצפן .
Tooth | 13.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת