אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ההסתדרות מתנגדת להמלצות האוצר להעלות את גיל הפרישה לנשים

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
מה שאתה מגדיר כשיוויון בנטל יכול לשמש גם
מה שאתה מגדיר כשיוויון בנטל יכול לשמש גם בלקחת מעובד שמשתכר שכר מינימום מס הכנסה של 20 אלף לחודש כי הוא הרי מבקש שכר גדול יותר? אז שיראה שהוא יכול לשלם יותר? הרי אין זכויות בלי חובות. הבעיה היא שיש אפלייה, והחברה רואה אישה בת 62 כמבוגרת מאוד, כהרבה יותר מבוגרת מגבר בן 62. וזה מאוד משפיע על היכולת של אישה להישאר בעבודה, ולמצוא עבודה בגיל מבוגר. אז מה? בשביל "שיוויון בנטל" ניתן לנשים לחכות אפילו יותר שנים ממה שהן מחכות לפנסיה או קצבת ביטוח לאומי ללא אגורה שחוקה אחת? זה הרי יהרוג כל כך הרבה נשים. וזה כמובן ישפיע בעיקר על עובדות לשעבר של משרות פשוטות כמו בקופה מלצרות מזכירות ועוד.
Locomotive | 25.09.16
8.
נשאלת השאלה למי זה טוב ומה התוצאה מאי
נשאלת השאלה למי זה טוב ומה התוצאה מאי העלאת גיל הפרישה. ראשית, פרישה מאוחרת תאפשר חיים של כבוד בגיל הפנסיה משום באופן טבעי, משך שנות העבודה של נשים קצר מזה של הגברים. שנית, אם לא יהיה שינוי וגיל 62 נשאר גיל הפרישה, פוטנציאל המשרות הפנויות גדל (שכן הנשים כבר מחכות לפנסיה ולא רוצות לעבוד. זה עובד בהכרח לטובת הגברים שאופק ההעסקה שלהם משתפר. בגדול, רע לנשים. אבל עזבו, תנו לדמגוגיות בכנסת ובתקשורת לנפח לכם את המוח ושבו בבית בגיל 62. אולי יפול משהו נחמד, חוג ריקמה או בישול או לשבת אצל הילדה עם הנכדה המקסימה (שכבר אומרת טאטא). אחר כך תתפלאו שהמעסיקים נזהרים ומעדיפים גברים.
Butterfly | 25.09.16
5.
בינתיים גברים מופלים לרעה מכל הבחינות. דוגמאות: אלמן
בינתיים גברים מופלים לרעה מכל הבחינות. דוגמאות: אלמן לא זכאי לקצבת שארים אם הכנסתו עולה על 5500 ש"ח.לנשים אין מבחן הכנסה. משמורת הגיל הרך... "חד הוריות"... עם נבחר ומועדף... כחלון שים לב.. גם החוק ל"עידוד זוגות צעירים".. 40% מתגרשים תוך שלוש שנים נמאס לי לממן אתכם. נמאס לנו לממן אתכם ושאתם תשבו רגל על רגל.. ותברברו. שובניסט? שיהיה.
Pretzel | 25.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת