אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחדל אבטחה: רשות האוכלוסין חשפה את מזמיני התורים להאקרים

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
זו אותה מדינה שרוצה לעבור לשירות ביומטרי מלא???
חבורה של ליצנים חסרי יכולת וחסרי הבנה בסיסית. עצה לליצני החצר: אולי לפני הפעם הבאה שתוציאו עבודה לקבלן משנה (כנראה עוד "מקורב"), אולי תואילו לבצע בדיקה בסיסית של יכולות ??? במדינה נורמלית היה מתפטר ראש האגף! אבל כאן זה חלם לא??
פשוט לא להאמין | 09.01.18
9.
״ עקב עיצומים לא תהיה מחר קבלת קהל.. לנוחיותך,
נקבע לך תור חלופי ב שישי למרץ, בשעה שמנה . נא אשר הגעתך בלינק המצורף.. לשרותך תמיד, ראשות האוכלוסין״ פישינג אידיאלי - מחר באמת יש עיצומים : ״בגלל עיכוב בחניון: אין קבלת קהל בקריית הממשלה״ רק שלינק הוא לא לאישור תור חלופי, אלא להורדת נוזקה למחשב או לטלפון שלך.
סמס לדוגמה | 08.01.18
8.
ל2 השגת המידע מאפשרת לנוכלים לשתול תוכנות
ולהשתלט לך על הטלפון או המחשב, למשל לדרישת כופר על תוכן המחשב שלך, או להתנחל בשקט במחשב שלך וממנו לעבור למחשבים אחרים בעבודה שלך ולפגוע בהם למשל בהדלפת נתונים למתחרים, פגיעה בלקוחות או דרישת כופר על משהו קריטי יותר ממך. ברמה האישית הנזק נע מתשלומים לא מזוהים דרך פיטורין לגנבת זהות, ברמת המפעל הנזק יכול להיות עצום, כולל אובדן פוטנצילי של חיי אדם בשל תקלות יזומות במכירים. זה שאתה לו מודע לזה שמשהו ניצל את הפירצה הזאת לא אומר שזה לא קרה.
בורות ושאננות עד שיקרא אסון | 08.01.18
5.
ל2 ברור שזה ביג דיל למי שהמספר שלו שם
מה יותר הגיוני מטלפון להשלמת פרטים או הודעה שהטיפול בבקשתך מתעקב כי לא שילמת את טופס כזה או אחר?? וכמה חודשעם אחכ, בלי שתקשר את זה פתאום מופיעים חיובים מוזרים שלוקח לך כמה חודשים לעלות עליהם, וכמה שנים אם בכלל להוכיח שזה לא אתה. בנתיים החשבונות שלך נחסמים, אנשים פונים אליך שתשלם להם כספים שאתה לא חייב להם לידיעתך , הוצאה לפועל מעקלים לך את משחק המחשב שהיתה תקוע בו עד עכשיו ובית המשפט לא מאמין לך שזה לא אתה. אז כן, זה מאד ביג דיל.
תגובה שתיים אתה אמיתי?? | 08.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת