אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שתי המילים שאסור לסטארט-אפיסטים להגיד למשקיעות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
אבל הן באמת בנות... סתם גימיק של צומי לקרן פצפונת
לי אין שום בעיה כשהעובדים תחתי שחלקם בגיל של אבא שלי אומרים לי "בוקר טוב ילדה איך עבר הסופ"ש?" לא אפתר אף אחד בגלל שהוא נחמד. כשניסו לנסות לזלזל בי לעולם לא הייתי לבד בקרב-לעומת המזלזל שמהר מאוד הבין את הטעות שעשה בזילזול בקולגה מוערך (ולא משנה אם בגלל שאני אישה, או בגלל מוצאו של אחר-השיטה של זילזול באחר כדי להגדיל את עצמך שקופה מידיוכולם מכירים אותה ומזלזלים במי שנוקט בה).
גליה | 24.07.18
2.
מי האידיוט שנתן להן 22 מיליון דולר ? ואם בגלל השטות הזאת הן תפספסנה את הלהיט הבא ?
זה מוכיח שלא צריך לתת לנקבות לנהל כלום- הכל אצלן זה רגשות ואמוציות. אווייייי אמרו לי גירלז ואני כבר מוצלחת כזאת שקיבלתי 22 מיליון דולר כסף להשקעה. נראה לי שמי שנתן להן 22 מיליון דולר כבר אמר ז"ל על הכסף . כאלה טיפשות . ובכל זאת הייתי רוצה לדעת מי האידיוט שנתן להן את הסכום הזה . בטח איזה קרן פנסיה של מורים בקליפורניה וכאלה . אלו שמסתובבים שם יש להם יותר אג'נדה ליברלית מאשר ניהול כלכלי.
רוברט | 23.07.18
1.
איזו רשעות ושרירות לב, לפסול אדם רק כי ניסה להתחנף
כל אחת ואחד שיש לו שקל וחצי להשקיע מתייחס ליזמים כמו אל זבל. אם כבר זו התנשאות והקטנה. גם ככה היזם מגיע בחיל ורעד, אז עכשיו הוא גם צריך ללכת על בייצים כדי חלילה לא להפר איזשהי גחמה? מה רע בהי בנות?! זו התגובה ל״הי חבר׳ה״ הסקסיסטית שמדירה נשים אם כבר להיות קטנוניים. עלה לכן השתן לראש ואתן מתנהגות כמו לקוח נובוריש שהחליט להתעלל במלצרים סתם כי הוא יכול
מזגן | 23.07.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת