אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הראל לעובדי חברת החשמל: שילמנו לכם יותר מדי, תחזירו

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
בקשה לבירור דרישתה התמוהה של חברת הראל.
אני גימלאית של חח"י,במהלך הרבה שנות עבודה מסורה ואחראית כבעלת מקצוע אקדמי בעל יחוד לנשים, התגלתה אצלי ציסטה בבטן שחייבה מן הסתם ניתוח לא פשוט, שלאחריו חופשת התאוששות בת כשלשה שבועות ו-3 חודשי עבודה חלקית, במהלך תקופה זו במקום משכורת מלאה קיבלתי רק כמחצית ממשכורתי המלאה אחרי מס, למרות שהביטוח היה אמור להשלים את משכורתי, נספרו לי כימי חופשה גם ימי שישי/שבת, וחשתי כי משהו לא עובד נכון, שהרי נמסרו לי לדעתי כספים בחסר, ועכשו באה בקשה תמוהה מצד חב' הראל הדורשת ממני 5,000 ש"ח, מן הדין שחברת הראל תבדוק עצמה, שכן במקרה שלי ברור לי שנעשתה טעות, גם בחישוב כספי הביטוח ונמסרו לי סכומים זעומים שלדעתי נמוכים מהסכומים שהיו אמורים להשלים לי, תבוא חברת הראל ותסביר את כל חישוב השכר שנעשה לגבי. שכן כאמור קיבלתי השלמות זעומות ביותר, מה שמביא אותי לחשוב שהדרישה להשבת 5,000 ש"ח בלתי הגיונית בעליל.
גימלאית חח"י | 13.03.19
17.
ותחשבו על זה
לא מבינה למה מרחמים על החברת חשמל ההכי נצלנית. מנופול ששודד את הקופה הציבורית כבר שנים ורק בגלל לוביסטים בכנסת אין להם חברה מתחרה ,וכולנו משלמים חשבונות חשמל מנופחים. שיחזירו מה שקיבלו , אם היה ההפך לא היו דורשים ? לפחות בהראל עושים ביקורת. איפה הביקורת של חברת חשמל? ואם ביקורת אז איפה השקיפות לציבור לאיפה הולך הכסף שלהם ולמה הם בגירעון של מיליארדים שכולנו ממנים?
אזרחית | 12.03.19
14.
החזרת כספי ביטוח
מה תעשו אם קניתם פלאפל ושילמתם בשטר של 50 שקל וקבלתם עודף מ-100 שקל ? האם לא תחזירו את העודף המיותר ? ומה היה קורה אילו חשב השכר היה טועה בהפקת תלוש השכר ושוכח לקזז מס הכנסה ? האם לא הייתם מבינים שזו טעות ? האם הייתם מגישים תביעה יצוגית נגד חשב השכר של חברת חשמל ? חברות הביטוח אכן עושות את המוות ללקוחות במקרה של תביעה, בין השאר, בגלל מקרים כאלה בהם ברור כי המבוטחים דורשים כסף שלא מגיע להם...
משה | 12.03.19
12.
הנתבעים הלא נכונים
במקרה זה צריכה הראל לתבוע את אלה מעובדיה האחראים הישירים לטעות או לרשלנות שגילו, לפני כ 10 שנים ולאורך 5-6 שנים. אותם עובדים שיודעים לנצל כל סיטואציה לקבלת בונוסים, צריכים גם לדעת להכניס יד לכיסם כאשר הם מפשלים. החברה חשופה גם לתביעה מצד מחזיקי המניות על ההפסד שנגרם להם בגין אי קיום מנגנוני בקרה שאפשרו את הטעות למשך שנים.
אלי | 12.03.19
5.
תגובה ל 4
אתה כלכך צודק! הרי הראל היא חברה שבקושי חייה. מבלה את זמנה בלעזור למבוטחיה ולשלם להם כמה שניתן. הרי התשלומים האלו (3 מליון ש"ח) מנעו ממנה לעזור לשאר מבוטחיה ולתת להם תרופות ולשלם תביעות שהראל רצתה לשלם אך לא יכלה עקב עובדי חברת החשמל אשר שדדו שוב את הקופה הציבורית. אני חושב שיש לבצע מגבית לשם תשלום הכספים להראל. מדוע שהם יצטרכו לשאת בעלות הטעות שלהם בתשלומים לעובדי חברת החשמל?
ישראלי | 12.03.19
3.
חברת הביטוח שוגה שגיאה חמורה. היא האשמה במצב היא בלבד
חברת הביטוח טעתה ושילמה תשלומי ייתר. היא לא שמה לב לטעות במשך שנים. כל תביעה של חברת הביטוח מעובדי חברת החשמל היא קנטרנית,ומגוחכת בלשון המעטה. אין מצב בו יכולה החברה לצפות שמישהו יחזיר לה כסף שהיא בטעות שילמה במשך 6 שנים.
רונן | 12.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת