אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הטובים לסייבר: כמה מרוויחים במקצועות החמים ביותר בתחום?

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
לא מבין למה כל הזמן עושים כתבות עם משכורות נמוכות
השכר יותר גבוה, אני מקווה לפרוש בגיל 40 עם 10 מיליון שח בבנק, כל עוד לא יהיה איזה אסון בבורסה זה יקרה. ולכל מי שאומר שאנחנו לא תורמים, אנחנו משלמים יותר מיסים בחודש אחד ממה שאנשים משלמים בכל החיים שלהם, 75% מהאוכלוסייה בישראל מקבלת מהמדינה הרבה יותר ממה שהיא נותנת למדינה.
בני | 02.04.21
29.
ל-27 - אתה פשוט חוצפן
לא מספיק העשרות אלפי שקלים במיסים שאנחנו נותנים למדינה מדי חודש, לא מספיק שהחברות שלנו מחזיקות עסקים קטנים על הרגליים (ממזון, ביגוד, טכנולוגיה ועוד), לא מספיק שאנחנו בחרנו לקרוע את התחת וללמוד בלי סוף כדי להגיע לאיפה שאנחנו, עכשיו אנחנו צריכים לתת לכם עוד כסף?? אולי במקום להיות אוכל חינם שלא תורם למדינה כלום (עלאק "הגדלת הפערים", יחתיכת טמבל, אני משלם מס כמו 20 משפחות. אתה זה שמגדיל את הפער!) תעשה עם עצמך משהו?!
שחר | 02.04.21
27.
מתנשאים שכמוכם מה אתם תורמים?
אם יש לכם שכר כל כך גבוה - למה אתם דואגים רק לעצמכם? תראו את החיים מחוץ לסייבר. תרימו גם אותם. תקנו סחורות ושירותים במחירים גבוהים יותר. תרימו את השכר לעוד ענפים במשק. הגדלת הפערים גורמת לכם נחת? תעשו משהו למען העם עם כל הכסף שמסריח מכם..
העם | 02.04.21
21.
אני כבר 13 שנה בתחום ובשנתיים האחרונות
עשיתי יותר כסף מכל מה שעשיתי בעשור הקודם כולל השקעות שתפחו. אם פעם חשבתי איזה כיף יהיה לסיים עם המשכנתא, היום זה הפך "וואלה עוד שנתיים כאלה, וכל ילד שלי יקבל דירה מתנה בת"א, ודירה שיוכל להשכיר בת"א" מי שלא בהייטק - מ ח ו ק :) חג שמח!
חוקר סייבר | 01.04.21
15.
The market overview is so bad
The jobs and roles overview section is decent - there are many more important roles and the descriptions and salaries of the included roles are not great. However the market overview section is horrible. The segmentation of the markets is confusing and does not follow any recognized segmentation of cyber security markets. The sample companies and other side notes are full of inaccuracies and very incomplete and unbalances. Worst yet, the section is full if gross mistakes like the size of IOT security markets - described as a market selling in the billions (??) and going to a trillion - that is the size of the IOT market, not the IOT security market.
Industry expert | 01.04.21
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת