אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רחפני נפץ: איך עוצרים את איום המעופפים של חמאס?

51 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
למה לא צילום לווייני 24/7 על שטח של 40 ק"מ עם תקריב
איך הצבא הטכנולוגי המתוחכם מסתמך על מערכת צילום פשוטה שיכולה להיפגע בקלות יש כאן כל כל הרבה שאלות למה תצפיתניות צריכות לשבת קרוב לגדר , מה התועלת בכך , למה לא בבסיס צבאי במרכז הארץ איפה מערכות גיבוי של צילום , חשמל במקום קריטי כזה , למשל רחפנים וכטבמים שיסיירו 24/7 לאורך הגדר ויהיו זמינים מיידית איך יתכן שאין גדוד באזור באופן קבע מוכן להקפצה מיידית מה קורה בשאר הגבולות של ישראל שהם הרבה יותר גדולים וכנראה מתוחזקים בצורה ירודה מאוד לאזרח הפשוט אבד האמון שאלו למעלה עושים את הבסיס שזה הביטחון הקיומי שלנו שלא לדבר על שאר הנושאים
איש פשוט | 01.11.23
42.
פעם היינו דוד הקטן מול גוליית הענק. עכשיו הכל התהפך
גם חיזבאללה וגם חמאס עושים לנו בית ספר. הכל זה רק סימפטום לשאננות. נניח שלפני שנה הצבא היה אומר יש בעיית רחפנים. תוך שנה מכסים את כל המצלמות במיגון וקונים את כל המיגון האפשרי בעלות אפסית ( חסימת תדרים). יש בעייה , קוראים לחטיבת מילואים וזהו אין בעייה. הבעייה זה לא בציוד אלא בראש. לצערנו גם הראש הצבאי וגם הראש הפוליטי נדפקו שניהם.
דוד וגולית | 19.10.23
33.
האגו של טייסי ישראל נופח למימדים מפלצתיים
עם כל הכבוד לטייסי חיל האויר, וכן יש כבוד, הגענו למצב שבגלל האגו הסופר מנופח של הטייסים נעשו שגיאות אסטרטגיות אדירות בהכנת צהל להווה ובטח שלעתיד. גם הסיפורים שמכרת לנו פה על גבורת הטייסים מקבלים פרופורציות הגיוניות יותר כשאנחנו רואים מהי גבורה של חירניקים, וגם של השיריונרים, ואפילו של שוטרי סיור שהיו בשטח. הנוחות שבהפעלת חיל האויר בזמן הסבבים והמבמים גרמה לעשורים של עודף התייחסות לחייל שכל ראשיו הם רק טייסים. אפשר גם להזכיר בעיה נוספת של אפליה בוטה לטובת קיבוצניקים בכל רמות הסינון בחיל. לקיבוצניקים יש יתרונות רבים אבל יש להם גם חיסרון ענק של קונפורמיזם מחשבתי עמוק וצורך עמוק להפגין בכל רגע נאמנות לקבוצה ברמות שמקובלות במדינות כמו יפן. אסור לבנות חייל על קבוצה כל כך הומוגנית וכל כך קונפורמיסטית.
:: | 17.10.23
23.
לא מכניסיםן יותר רחפנים לעזה!!!!!!
וגמרנו את העסק! לא מהים! לא מאיראן ולא ממצריים! גמרנו. מי שמסתובב עם אקדח בעזה-מת. זהו. מה יש להם לעשות עם נשקים ורחפנים? חוץ מלפגוע בנו. תפסיקו עם הרחמים האלה- זה ב ד י ו ק מה שגרם לחמאס לפגוע בנו כל כך חזק ולכל כך הרבה זמן!!!! צאו מהשאננות!!!!
אין דבר כזה | 16.10.23
11.
זה אכן להרדם בשמירה, אבל ברמת הרמטכ"ל
לכוח בשטח אין שום יכולת להתגונן בפני רחפנים אם לא נבנתה תשתית טכנולוגית מבעוד מועד (ולא נבנתה). בלי מערכות גילוי (לפחות!!) אלקטרוניות - למי שנמצא בשטח אין שום יכולת לדעת שמתבצעת מתקפת רחפנים. לא רואים אותם ולא שומעים אותם (בטח שלא תחת הרעשה של פצמ"רים ורקטות) יהיה אפשר למלא ספר עבה בכמות הדברים שצה"ל (וממשלת ישראל) צריך היה לעשות, ולא עשה, שהובילו לכשלון הנוראי של בוקר ה 7 באוקטובר 2023.
 | 21.10.23
9.
קיימות 5 חברות ישראליות לניטרול רחפנים באמצעים טכנולוגיים
אחרי המלחמה האמת תצא לאור. כיצד לא הותקנו פתרונות טכנולוגיים לניטור, יירוט והשבתה של רחפנים מרחוק. המערכות הללו מסוגלות להשבית כל איום ממרחק של מספר קילומטרים.בושה וחרפה מה שקרה המחדל עוד יתגלה והאשמים יבואו על עונשם!!!! אף אחד לא צריך לברוח מאחריות.
דוד אחד שיודע | 14.10.23
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת