אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכירי הראל פיננסים לשעבר מנסים לגייס כסף לקרנות המנוף צילום: shutterstock

בכירי הראל פיננסים לשעבר מנסים לגייס כסף לקרנות המנוף

שלומי אוזמו, אורנן סולומון ונמרוד פינקו חברו לרמי ברק ויחיאל בורוכוף בניסיון לגייס כסף שיקנה להם רישיון ממשרד האוצר להקמת קרן מנוף

23.04.2009, 11:08 | הדר רז

קבוצת יושרה, בראשות רמי ברק ורו"ח יחיאל בורוכוף, פועלת לגיוס השקעות מגופים מוסדיים על מנת לקבל רישיון להקמת קרן מנוף.

יו"ר קבוצת יושרה הוא רמי ברק, לשעבר מנהל מרכז העסקים חיפה והצפון במסגרת החטיבה העסקית ומנכ"ל קופות הגמל של בנק מזרחי טפחות; רו"ח יחיאל בורוכוף לשעבר יו"ר מועצת המנהלים של בנק טפחות, שמשמש כמנכ"ל הקבוצה.

שלושת מנהלי ההשקעות של הקבוצה הם שלומי אוזמו, לשעבר מנכ"ל "אתגר" – חברת ניהול התיקים של מזרחי טפחות ומנכ"ל בית ההשקעות הראל רקאנטי; עו"ד אורנן סולומון, לשעבר מנכ"ל קרנות הנאמנות בתמיר פישמן וסמנכ"ל ההשקעות בהראל רקנאטי; ונמרוד פינקו, לשעבר סמנכ"ל המכירות בקבוצת הראל פיננסים.

כפי שפורסם לראשונה ב"כלכליסט" משרד האוצר יעצור את הקמת קרנות המנוף לאחר הסבב הנוכחי במסגרתו כל קבוצה שתעמוד בתנאים מסוימים תזכה להקים את הקרן. במשרד האוצר מתכוונים להציג מתווה החדש, שיאפשר מיחזור חובות בשוק האשראי החוץ־בנקאי במסגרת התוכנית הכלכלית. המשמעות היא שמלבד הרישיונות שיינתנו לפי בקשות שיוגשו עד סוף החודש, לא יוקמו קרנות מנוף חדשות לאחר מכן.

הקבוצה הראשונה שזכתה במכרז קרנות המנוף היא קבוצת "בראשית" של גבי פרל, מני וסרמן, רן גרודיצקי, עו"ד צורי לביא וליפא מאיר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות