אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ד"ר בוחניק: "אריק קליין שילם את חובו לחברה והיום הוא יותר נקי מנקי" צילום: אוראל כהן

ד"ר בוחניק: "אריק קליין שילם את חובו לחברה והיום הוא יותר נקי מנקי"

בראיון לגלי צה"ל הדגיש הבוקר מנכ"ל חברת LifeKeeper כי ידע על עברו של קליין. לדבריו, "ההמצאה נבחנה במשך שנה וחצי. אנחנו רגילים לתגובות של רופאים שהרימו גבה - ובסוף הפרזנטציה - מחאו כפיים"

07.07.2009, 09:46 | כתב כלכליסט

בראיון גלי צה"ל הדגיש הבוקר ד"ר עמוס בוחניק, בעליה של רשת שיניים ואחד משני הבעלים של LifeKeeper, כי כל הפרטים שפורסמו על המדבקה שאמורה להתריע חצי שעה לפני התקף לב - נכונים. "ההמצאה נבחנה במשך שנה וחצי. אנחנו רגילים לתגובות של רופאים שהרימו גבה - ובסוף הפרזנטציה - מחאו כפיים". 

"יש לי עוד סקופ עולמי. חברת נוקיה, ענקית הטלפונים הסלולריים, הכניסה לכל הטלפונים שלה את האפליקציה שלנו", הוסיף בוחניק.

לדבריו, "צריך להתעסק בעיקר ולא בטפל. רופאים בארץ לא ראו את המוצר. כי לא הראנו. שמרנו על זה בסודיות. יש לנו מכתב משתי אוניברסיטאות גדולות בלונדון שניסו והתפעלו. המדבקה באמת משנה סדרי בראשית".

היה או לא היה? שלב התהיות בעסקת "מדבקת המיליארד" עסקת החלומות של SafeSky עם ענקית המחשוב MSI מעלה סימני שאלה רבים: איך המציא עבריין מורשע, ללא כל רקע טכנולוגי, את ה"גביע הקדוש" של עולם הרפואה, איפה רשומים הפטנטים ואישור ה-FDA ולמה החברה הרוכשת לא דיווחה על העסקה אסף גלעד ומאיר אורבך, 81 תגובותלכתבה המלאה

בתגובה לשאלה האם ידע על עברו הפלילי של שותפו אריק קליין, השיב בוחניק: "על זה אומרים, so what, ידעתי על הכל. הוא פשע בעבר, שילם את חובו לחברה והיום הוא יותר נקי מנקי. קליין הוא זה שמוביל את הפיתוח. הוא עובד על זה 10-8 שנים ויש לנו עוד פיתוחים חדשים שיפתיעו את כולם".

בתשובה לשאלה על דיוק הפרסומים בנוגע לפרטי העסקה לחברה בטייוואן, אמר בוחניק: "אני מחזיק בידיי מסמך הבנות החתום על ידי נוטוריון. יש עסקת ענק, המספרים יהיו אפילו יותר גדולים - הרבה יותר מ-370 מיליון דולר".

"התגובה של הצופים מהצד היא נורמלית. המדבקה היא פריצת דרך ברמה עולמית, גם אני הופתעתי בהתחלה. הכל שריר וקיים וחתום. נעשה פרזנטציה בטלוויזיה במלון הילטון וכל העיתונאים יוכלו להגיע. כדאי שתפרגנו יותר".

מריאן הולמלנד מדוברות נוקיה העולמית מסרה ל"כלכליסט": "מעולם לא יצאנו בהודעה בנושא. איננו נוהגים להגיב לשמועות או הערכות בשוק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
תגובה ל5 ו-1
5- אין לך מושג על מה אתה מדבר אתה לא מכיר את הבנאדם אז סתום...הלוואי והיה לך רבע מהשכל שלו. 1- מה אתה מבין בכלל בעסקאות אולי אתה נציג שרות לקוחות בנוקיה אבל אין לך מה מושג מה קורה בחלונות הגבוהים שאתה מכין קפה לבוסים שלך , בחיים שלך אל תקרא ליצן למישהו שאתה לא מכיר , בעיקר שהוא לא ברמה שלך .. הלוואי והעסקה תצא לפועל מהר רק כדי לראות את התגובה העלובה שלך לאנשים שיבקשו להכניס את האפליקציה לטלפון שלהם בשרות לקוחות שאתה עובד .. לילה טוב .
נ.ק עושה סדר , דרום  |  07.07.09
4.
המאושרת מהחשיפה
ואיך הוא בדיוק החזיר את חובו לחברה? שישב בכלא ולא החזיר את חובותיו גם לא את השליש שהתחייב להחזיר בבית משפט , אנשים אלו לא ראו גרוש מגזיר הדין, אותם אנשים שהרס את חייהם. האם בוחניק שותף או נוכל סדרתי גם כן.. ומה קורה עם רואה החשבון (סולומון) שניהל את כל העסקאה האם לכתוב העסקה במרחאות?? מי יתן ולא... אולי יוחזר החוב לכל האנשים שמהם גזל את הכנסתם...
המאושרת מהחשיפק , השרון  |  07.07.09
לכל התגובות