אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חיים רמון נכנס לקבוצת צור שמיר - מונה לדירקטור בביטוח ישיר צילום: מיכאל קרמר

חיים רמון נכנס לקבוצת צור שמיר - מונה לדירקטור בביטוח ישיר

לפי כחודשיים פורסם בלעדית ב"כלכליסט" כי רמון שוקל להתמנות לתפקיד בקבוצה, עקב קשריו האישיים הקרובים עם משפחת שניידמן

06.09.2009, 09:42 | גיל קליאן

חיים רמון ממשיך לצבור משרות בדירקטוריונים. ביטוח ישירהודיעה הבוקר על מינויו של רמון כדירקטור בחברה. רמון מונה כבר לדירקטוריון פטרוכימיים וכן משמש כיועץ ליו"ר כתר, סמי סגול.

ביטוח ישיר עוסקת באמצעות חברות בנות בשוק הביטוח, וכן מחזיקה בבית ההשקעות ישיר. החברה נמצאת בשליטת צור שמירשל משפחת שניידמן. לפי כחודשיים פורסם בלעדית ב"כלכליסט" כי רמון שוקל להתמנות לתפקיד בקבוצה, עקב קשריו האישיים הקרובים עם משפחת שניידמן.

רמון, יליד 1950, החל את הקריירה הפוליטית שלו ב-1978, כמזכיר המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה, וב-1983 הפך לראשונה לח"כ. בהמשך היה יו"ר סיעת העבודה בכנסת, ושימש כרוח החיה ב"תרגיל המסריח" של העבודה וש"ס ב-1990. בהמשך כיהן כשר הבריאות ולאחר מכן עזב את המפלגה, התמודד נגדה על תפקיד יו"ר ההסתדרות - וזכה, ובעקבות זאת הנהיג מהפכה בארגון.

לאחר רצח רבין ב-1995 חזר רמון לעבודה ולממשלה, וכיהן כשר הפנים, שר במשרד ראש הממשלה ואחראי על ירושלים. בימי ממשלת שרון היה יו"ר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, ולאחר מכן שר בלי תיק.

ב-2005 הצטרף למפלגת קדימה עם הקמתה, ומטעמה כיהן בממשלת אולמרט כשר המשפטים, ולאחר מכן כמשנה לראש הממשלה. בתקופה זו הורשע במעשה מגונה בחיילת ונדון ל-120 שעות עבודות שירות, אך מכיוון שלא היה בעבירה קלון, נבחר שוב לכנסת בבחירות האחרונות. 

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
לאחר מס הבריאות הכושל שלו כעת ינסה להעביר מס "ביטוח ישיר" על כל אזרחי המדינה
כמי שהרס כל חלקה טובה בהסתדרות, מפלגת העבודה, משרד הבריאות ועוד. כעת לאחר כתב האישום נגדו לא ברור כיצד חברה מסכימה לעבוד איתו. לכל הפקידות במשרד ראו אוזהרתם. . . . .הלשון מגיע רחוק. . . ..
יוסי , פתח תקווה  |  06.09.09
לכל התגובות