אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיכון ובינוי נדל"ן ואפריקה מגורים מכרו קרקע ברמת אביב לקבוצת רכישה צילום: עמית שעל

שיכון ובינוי נדל"ן ואפריקה מגורים מכרו קרקע ברמת אביב לקבוצת רכישה

על השטח שנרכש תמורת 51 מיליון שקל ניתן לבנות בניין של כ-11 קומות שיכלול כ-42 יחידות דיור מעל קומת מסחר

22.12.2009, 15:06 | אורי חודי

שיכון ובינוי נדל"ןמקבוצת אריסון, ואפריקה מגורים מקבוצת אפריקה ישראלשל לב לבייב, ממשיכות למכור שטחי קרקע לקבוצות רכישה. שתי החברות חתמו על הסכם למכירת קרקע לקבוצת רכישה בשכונת רמת אביב החדשה בתל אביב תמורת 51 מיליון שקל. את העסקה הובילה ויזמה שיכון ובינוי נדל"ן.

החברות ניהלו מגעים עם כמה קבוצות רכישה במקביל ולבסוף בחרו את הקבוצה שנתנה את ההצעה הגבוהה ביותר על השטח – קבוצה שמארגנת חברת מגשימים פרויקטים של דורון סהר ואייל ספיר. גורמים בחברת שיכון ובינוי נדל"ן מסרו,  כי ההחלטה למכור את השטח לקבוצת הרכישה נבעה מהמחיר הגבוה שהוצע על הקרקע ועסקה זו מהווה רווח מהיר כך שבמקום לשווק, לבנות ולמכור את הדירות, דבר שיימשך כשנתיים, העסקה זו מקבלת החברה את הרווח היזמי בזמן קצר.

על השטח שנרכש ניתן לבנות בניין של כ-11 קומות שיכלול כ-42 יחידות דיור מעל קומת מסחר, והוא חלק מפרויקט משותף של אפריקה ישראל מגורים ושיכון ובינוי נדל"ן. הפרויקט כולו כולל שלושה בנייני מגורים בני כ-11 קומות כאשר החברות כבר החלו בשיווק שני בניינים מתוכו ומכרו כבר כמחצית מהדירות בפרויקט. מחירי הדירות בפרויקט זה נעים בטווח המחירים שבין 2.5 מיליון שקל בקומות הנמוכות, ל-8 מיליון שקל לדירות היקרות.

הפרויקט נמצא היום בשלב החפירות ובמסגרת הסכם המכירה התחייבו המוכרות לבצע את בניית המרתפים והלובי המשותף לשלושת הבניינים, תמורת תשלום נוסף מצד קבוצת הרכישה העומד על כ-10 מיליון שקל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
זו לא קבוצת רכישה
יש להבין שזו אינה קבוצת רכישה מראש ידעו שחברת א.דורי תיהיה הקבלן המבצע הכסף שמועבר לקבלן עובר דרך שיכון עובדים על מנת לנסות לערפל את העובדה זו שמו לב זו אינה קבוצת רכישה שיודעים במדויק איך הדירות נראות ומי הקבלן שנבחר!!!
מגשימים קבוצות רכישה בע"מ , מגרש 20  |  24.12.09
7.
מחיר הרכשה לדירה נמוכה כמהו כמשכנתא {כנסו}
כאשר הרוכשים ישלמו משכנתא רצחנית ועוד תשלום עבור חמום הדירה ולא לשכוח שאין חמום סולרי הכונה דוד שמש הוצאה של ארבע מאות שקל ועודב חברת ניהול הבית אלף שקל כך שהדירות הללו לעשרים בלבד וזה לא הפתרון המיוחל לאוכלוסיה הבנונית והכן החסכון באנרגיה???
הלוי  |  23.12.09
6.
תשובה ל 5
מי שמאמין שלאורך זמן הדולר ימשיך להיות חלש מול השקל (אני לא) שישקיע בנדל"ן באירופה או במזרח הרחוק. נכון לכתיבתי כעת אני עושה 8% תשואה נטו לאחר מיסים ודמי ניהול על נכסים בארצות הברית. מכיוון שנכסים אלה נקנו בשנה האחרונה (המחירים נחתכו בחצי כמעט) אני מאמין שבעוד שנים מספר אראה תשואה נוספת בזכות עליית המחירים שתבוא. לדעתי בישראל המחירים יצאו מכל פרופורציה הגיונית ביחס לרמת ההכנסה. התשואה על שכירות נמוכה והתשואה הכוללת תרד בשנים הקרובות בייחוד למי שרכש דירות בשנה האחרונה במחירים גבוהים. דירת 4 חדרים סטנטרטית בכפר סבא שעולה כיום כ 1.3 מיליון ונמכרה עד לפני כשנתיים ב850 אלף - תחזור קרוב לוודאי למחירה הכלכלי הסביר. ממליץ למשקיעי הנדל"ן - שומר נפשו ירחק מישראל
אבנר ג.  |  23.12.09
לכל התגובות