אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחירה של מאזדה 2 סדאן בישראל -  107 אלף שקל

מחירה של מאזדה 2 סדאן בישראל - 107 אלף שקל

היבואנית דלק מוטורס תשווק בארץ מתחרה ליונדאי אקסנט ולקיה ריו. מחיר הגרסה הבכירה יעמוד על 110 אלף שקל

01.11.2010, 14:48 | תומר הדר

מאזדה 2 סדאן תעלה לצרכן הישראלי  107 אלף שקל בגרסת הבסיס, אלף שקלים יותר ממחירה של מאזדה 2 בעלת חמש דלתות. כך הודיעה דלק מוטורס לפני זמן קצר. מחיר גרסתה הבכירה של המכונית יעמוד על 110 אלף שקל.

מאזדה 2 סדאן מיוצרת בתאילנד ומיועדת להתחרות במכוניות כגון יונדאי אקסנט וקיה ריו. בדומה לדגם הרגיל, בעל 5 הדלתות, ה-2 סדאן מצוידת במנוע בנזין בנפח 1.5 ליטרים ובתיבת הילוכים אוטומטית בעלת ארבע מהירויות. כמו כן בסיס הגלגלים זהה - 2.49 מטרים - אך ה-2 סדאן מצוידת בתא מטען גדול יותר.

מאזדה 2 סדאן נחשבת למכונית בעלת חשיבות עליונה עבור דלק מוטורס, שעד כה לא שיווקה בישראל מתחרה ישירה לאקסנט ולריו, הזוכות להצלחה ניכרת בקרב ציי הרכב. יתרה מזאת, בשנה הבאה, עם עלייתו הצפויה של שווי השימוש, אמורה ה-2 סדאן להוות אלטרנטיבה זולה עבור מי שמחזיק במאזדה 3 ומעוניין להפחית את שווי השימוש, בסך של 2.5%, הנגזר ממחירו של הרכב. בנוסף, התמחור של מאזדה 2, אלף שקל פחות ממחירן של האקסנט והריו, יאפשר לה להתמודד בהצלחה במכרזי ליסינג גדולים.

מאזדה 2 סדאן. תתחרה באקסנט ובריו מאזדה 2 סדאן. תתחרה באקסנט ובריו מאזדה 2 סדאן. תתחרה באקסנט ובריו

כפי שנחשף ב"כלכליסט", לאחרונה הועברה מכונית מאזדה 2 לצה"ל לצורך בדיקה, כדי שתוכל להתמודד מול האקסנט והריו במכרז הליסינג הצה"לי, במידה וכלמוביל, יבואנית יונדאי, לא תוכל לספק את הדגמים עליהם התחייבה.

לצידה של מאזדה 2 סדאן תושק גם מאזדה 5 החדשה, שתצויד בצמד דלתות צד וב-7 מקומות ישיבה. מחירה של ה-5 החדשה יחל ב-157 אלף שקל עבור גרסת הבסיס, ויגיע ל161,500 שקל עבור הגרסה הבכירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
עובדים עלינו בעיניים - מעלים את המשפחתית והקטנות עכשיו עולות עמו משפחתיו ולא נותנות תמורה
המחירים של הרכבים רק עולים פעם משפחתית היתה עולה 107 עכשיו 118 והקטנה 107 בקיצור עובדים עלינו בעיניים = משלמים עבור רכב קטן כמו משפחתי ועל משפחתי כמו מנהלים - אין כאן תמורה להשקעה. עדיף לחפש מבצעים של יצרניות אחרות או לקנות רכב משומש שנותן יותר תמורה עבור 107,000 ש"ח.
שאול , חיפה  |  02.11.10
6.
תגובה ל-3, ובכלל שווה להכנס לעשות סדר...
מבצעי המכירות לא משפיעים על שויי ערך למס שנקבע ע"פ מחירון הרכב במשרד התחבורה, כמו כן שווי ערך למס לא מושפע מנפילת ערך הרכב במהלך 3 השנים אלא נשאר קבוע לפי 2.5 אחוז ממחירון רכב חדש. אני מציע לכל המתלבטים לבדוק מה הקלימוטראז' השנתי שלהם, ולבחון קנית מכונית משומשת, יש המון הצעות מעניינות וזולות, ובעיקר הרבה יותר טובות מהפחנועים החדשים שמוצעים בשביל לחסוך בעלות הליסינג.
גיא , הרצליה  |  01.11.10
לכל התגובות