אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם אמזון מחביאה סמארטפון בשרוול? צילום: בלומברג

האם אמזון מחביאה סמארטפון בשרוול?

החברה תחשוף הערב מוצרים חדשים במשפחת הקינדל - מחשב לוח וספר אלקטרוני חדשים. דיווח שטרם אושר טוען שהחברה תיכנס גם לשוק הסלולר - ותחשוף סמארטפון מבוסס אנדרואיד

06.09.2012, 10:54 | יוסי גורביץ
אמזון תערוך הערב (ה') אירוע גדול, ובו תשיק מוצרים חדשים. אף שהחברה נמנעה מלמסור פרטים על מוצריה הבאים, פרסומת שלה ששודרה במהלך משחק פתיחת ליגת הפוטבול NFL בארה"ב הציגה טאבלט חדש וספר אלקטרוני חדש במשפחת הקינדל.

הפרסומת, שנעה סביב התמה שאמזון שינתה את חיי לקוחותיה במהלכים איטיים אך כעת הם שונים מכל מה שיכלו לדמיין, מציגה לחלקי שניות טאבלט חדש, ככל הנראה גרסה חדשה של הקינדל פייר (שאזל לאחרונה בחנויות), ומכשיר קינדל שהמסך שלו נראה לבן ומואר מאחור.

דיווחים על גרסה כזו של הקינדל, שלקוחות ביקשו מזה זמן, התפרסמו לפני כחודש. המודעה מסתיימת באשה שצופה בסרט על טאבלט גדול יחסית, ויתכן שהדבר מצביע על כך שאמזון עומדת לחשוף טאבלט גדול יותר מהקינדל פייר, שגודל המסך שלו הוא שבעה אינץ'.

קינדל-פון?

לפי The Verge, שמתבסס על מקורות לא ידועים באמזון עצמה, החברה תציג היום גם סמארטפון מתוצרתה שיריץ את מערכת ההפעלה של הקינדל פייר (גרסה ייחודית של אמזון לאנדרואיד). לידיעה אין כל אישור רשמי ו-The Verge מציין כי על פי מקורותיו, המכשיר עדיין לא מוכן ליציאה לשוק.

להערכת The Verge, המכשיר לא יוכל להשתמש במפות גוגל,  ואמזון תעבור לשירותי המיפוי של נוקיה; היצרנית הפינית גם הודיעה לאחרונה כי שותף גדול חדש עומד להשתמש בשירות המפות שלה. שמועות ראשונות על סמארטפון של אמזון הופיעו לפני כחודשיים ועמן דיווחים בלתי מאושרים שחברת פוקסקון כבר החלה בייצורו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות