אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר 13 שנה: דורון טל עוזב את אידיאולוגי'ק צילום: עמית שעל

לאחר 13 שנה: דורון טל עוזב את אידיאולוגי'ק

השינויים בקבוצת פובליסיס הביאו לפרישתו של טל, אחד מחלוצי תחום האינטראקטיב בישראל. מסתמן כי גם ינון לנדנברג, שייסד את החברה עם טל, עוזב אותה

14.10.2012, 12:28 | שלי פריצקר

דורון טל, מנכ"ל משרד הפרסום אידיאולוג'יק, ומחלוצי תחום האינטראקטיב בישראל, עזב את תפקידו לאחר 13 שנה. למעשה כבר לפני החגים חדל להיות מעורב בניהול השוטף של המשרד.  מסתמן כי גם ינון לנדנברג, שייסד את החברה עם טל, עוזב אותה.

קראו עוד בכלכליסט

אידיאולוג'יק נמצא בבעלות קבוצת פובליסיס ישראל ולאחרונה עובר הליך הטמעה לתוך משרד הפרסום גלר נסיס. זאת בעקבות השינויים שעוברת הקבוצה לאחר הרכישה של משרד הפרסום באומן בר ריבנאי על ידי פובליסיס העולמית. התהליכים הביאו לפרישתו של טל, שימשיך להחזיק מניות בפובליסיס ישראל.

טל ולנדנברג הקימו את אידיאולוגי'ק בסוף שנות ה-90. זו היתה אחת החברות הראשונות שעסקו בפרסום דיגיטלי. החברה נרכשה מאוחר יותר על ידי פובליסיס ולשניים נותרו כיום אחוזים בודדים בחברה.

בהמשך דרכו מתכנן טל להשיק מיזם שקשור לחדשנות טכנולוגית. "אני מאוד גאה על מה שעשינו ב-13 השנה האחרונות. אני גאה שהיה לי חלק בהולדה ועיצוב של תעשיית הדיגיטל בישראל" מסר טל בתגובה. "אני חושב שלאורך השנים בעלי המניות שלנו נהנו ממה שינון ואני עשינו עבור החברה, ומקווה שידעו איך לנתב את הדרך בצורה חכמה בעיקר כדי שהלקוחות והעובדים לא ייפגעו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות