אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מבני תעשייה של פישמן עברה לרווח נקי של 53 מיליון שקל ברבעון השלישי צילום: עמית שעל

מבני תעשייה של פישמן עברה לרווח נקי של 53 מיליון שקל ברבעון השלישי

בהשוואה להפסד של 164 מיליון שקל ברבעון המקביל השלישי של 2011; דרבן הציגה צמיחה של 9% ב-NOI ל-61 מיליון שקל

22.11.2012, 08:43 | שי סלינס

החברות בנות של כלכלית ירושלים, מבני תעשייה ודרבן, דיווחו הבוקר על תוצאותיהן לרבעון השלישי של השנה.

קראו עוד בכלכליסט

הרווח הנקי של מבני תעשייה ברבעון השלישי הסתכם ב-53 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 164 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. השינוי ברווח נבע בעיקר מהוצאת מימון של 321 מיליון שקל ברבעון המקביל בשנה שעברה.

הרווח הגולמי מנכסים מניבים (NOI) ברבעון הסתכם ב-130 מיליון שקל, בהשוואה ל-NOI של 132 מיליון שקל לפני שנה.

משה מורג, מנכ"ל מבני תעשיה אמר היום כי "אנו ממשיכים לפעול להגדלת נזילות החברה לצורך מחזור חובות והמשך פעילות ייזום והשקעה, זאת באמצעות מכירת נכסים אשר מיצו את הפוטנציאל שלהם ומכירות המגלמות הזדמנות לרווחים נאים. לאחרונה, השלמנו את בנייתם ואכלוסם של 3 פרויקטים חדשים: מרכז מסחרי בעפולה, מרכז לוגיסטי במצפה ספיר ובנין בית המשפט בקריית שמונה".

"מקבלים אינדיקציות חיוביות מהשוק"

"השלמנו את כל המטרות והיעדים שהצבנו ובמקרים מסוימים אף מעל התחזיות", כך סיכם דודו זבידה, מנכ"ל דרבן את תוצאות החברה לרבעון השלישי של השנה בו הציגה החברה צמיחה של 9% ב-NOI ל-61 מיליון שקל.

הרווח נקי של דרבן הסתכם ב-23 מיליון שקל, לעומת רווח נקי של 57 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. עיקר הירידה נבעה מעלייה בהוצאות מימון של 51 מיליון שקל ומירידה בחלק החברה ברווחי חברות כלולות של 6 מיליון שקל.

זבידה: "אנו מקבלים אינדיקציות חיוביות מהשוק שרואה את הפעולות שאנו מבצעים באופן חיובי, דבר אשר בא לידי ביטוי בתשואות האג"ח. בכוונתו להמשיך ולחזק את תזרים המזומנים של החברה תוך יצירת מתאם נכון יותר בין הנכסים להתחיבויות יחד עם המשך השבחת הפרוטפוליו הקיים וחיפוש אחר השקעות חדשות בעלות פוטנציאל להשבחה והצפת ערך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות