אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה ינאי מונה לסגן יו"ר קמברקס האמריקאית צילום: עמית שעל

שלמה ינאי מונה לסגן יו"ר קמברקס האמריקאית

החברה העוסקת בתחום מדעי החיים נסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 320 מיליון דולר. ינאי פרש מענקית הגנריקה הישראלית, טבע, לפני יותר משנה

02.12.2012, 11:12 | סוכנויות הידיעות

חברת קמברקס (Cambrex) העוסקת בתחום מדעי החיים ונסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 320 מיליון דולר, הודיעה כי מינתה את שלמה ינאי לסגן יו"ר הדירקטוריון. 

קראו עוד בכלכליסט

מהחברה נמסר כי ינאי, שפרש באמצע השנה מתפקידו כמנכ"ל ונשיא טבע, הוא בעל ניסיון נרחב בתעשיית מדעי החיים. בתוקף תפקידו כסגן יו"ר מועצת המנהלים, ינאי צפוי לעבוד בשיתוף פעולה עם שאר הדירקטורים בחברה וצוות ההנהגה על מנת לנסח ולסייע להוציא לפועל את אסטרטגיות הצמיחה של קמברקס.

"אנחנו נרגשים מהצטרפותו של ינאי למועצת המנהלים", מסר היו"ר ג'ון מילר. "בזכות הקריירה היוצאת מהכלל של שלמה בטבע הוא יוכל לתרום בצורה משמעותית לחברה שלנו. הידע המעמיק שלו לגבי התעשייה תעצים את היכולת שלנו לבנות על ההתקדמות שביצענו ותספק לנו תובנות יקרות בעודנו מחפשים אחר הזדמנויות לצמיחה". סטיבן קלוסק, נשיא ומנכ"ל קמברקס הצטרף לדבריו והוסיף: "הרקע המרשים של שלמה בתעשיית התרופות תהווה נכס מעולה עבורנו, בעודנו ממשיכים ליישם את היוזמות האסטרטגיות שלנו לצמיחה במכירות".

ינאי שימש כנשיא ומנכ"ל טבע בין השנים 2007-2012. לפני שמונה לתפקיד בטבע, שימש ינאי כמנכ"ל מכתשים אגן, וכן כיהן במועצת המנהלים של בנק לאומי.

"הצוות של קמברקס נחל הצלחה אדירה בקידום הצמיחה ברחבי העולם של החברה, ואני נרגש מכך שאוכל לתרום לרעיונות של החברה לשמירה על ההצלחה הזו", הגיב ינאי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות