אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סכום התביעות הנוספות נגד העיזבון של יולי עופר: 22 מיליון שקל

סכום התביעות הנוספות נגד העיזבון של יולי עופר: 22 מיליון שקל

השבוע הוגשה תביעה שלישית במספר נגד העיזבון - סנטראל מלונות ההולנדית דורשת לקבל 16.3 מיליון שקל

29.01.2013, 08:02 | זוהר שחר לוי

הסכסוך בין חברת לפידות וסנטראל יורופיאן מהווה חלק ממגמה מסוימת של תביעות נגד עיזבונו של יולי עופר שנפטר בנובמבר 2011. רק השבוע הוגשה תביעה שלישית במספר נגד העיזבון. בתביעה שהוגשה למחוזי בתל אביב דורשת סנטראל מלונות ההולנדית המוחזקת בידי אינוונטק סנטראל לקבל מהעיזבון 16.3 מיליון שקל, חוב מהלוואה שעופר נטל ממנה ולא פרע אותה במלואה.

באי כוחה של סנטראל, עוה"ד גיא נאמן ורינת ציפורי, טוענים שההלוואה שלקח עופר בשנת 2005, נלקחה מהחברה־האם של סנטראל, אדריה. עוד לפי התביעה, במהלך השנים שילם עופר חלק מהסכום לאינוונטק, החברה־האם הציבורית של אדריה, והעביר עוד שני צ'קים שלא כובדו על ידי הבנק. מאז נפטר, נטען, עבר החוב לעיזבון. "למרבה הצער", נכתב, "עד ליום זה וחרף שחלפה תקופה של כשנה מיום הגשת תביעת החוב, לא נעתרו הנתבעים לדרישות החוזרות ונשנות לפרוע את ההלוואה".

בחודש שעבר, תבע גם בנק אגוד את העיזבון, לאחר שלדבריו העמיד לטובת סנטראל יורופיאן של עופר הלוואה של מיליון יורו, שעופר היה הערב להבטחת פירעון ההלוואה. תביעת בנק אגוד הוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב בדרישה שמנהלי העיזבון ישלמו לבנק 5.5 מיליון שקל.

אליהם מצטרפת כאמור תביעתה של לפידות של יעקב לוקסנבורג, שהוגשה ביוני אשתקד. בתביעה זו, שהוגשה למחוזי מרכז, נטען שסנטראל יורופיאן חייבת לה 17.5 מיליון שקל. סנטראל, נטען, הפרה הסכם עם לפידות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות