אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
במאי "נמלטים" יביא את פארמוויל לטלוויזיה

במאי "נמלטים" יביא את פארמוויל לטלוויזיה

ברט רטנר, שביים את סרט הפעולה Rush Hour ואת הסדרה המצליחה, הצטרף לפרויקט השאפתני של זינגה - במסגרתו יהפוך המשחק הפופולרי לסדרת אנימציה

11.02.2013, 13:41 | הראל עילם
פארמוויל ברייק: במה שללא ספק יוגדר כאחת ההכרזות התמוהות ביותר של השנה האחרונה, הודיע במאי סרטי הפעולה ברט רטנר (Rush Hour) כי הוא יפיק סדרת אנימציה שתתבסס על  פארמוויל - סדרת המשחקים הפופולרית של זינגה.

קראו עוד בכלכליסט

רטנר, שביים סרטי אקשן וקומיקס והפיק את סדרת הטלוויזיה "נמלטים", אמר בהודעה רשמית כי "פארמוויל הוא אחד המותגים המלהיבים ביותר, ויש כאן הזדמנויות מדהימות לתכנים חוצי-פלטפורמות". פארמוויל החזיק בתואר "המשחק החברתי המוביל בפייסבוק" במשך שנתיים. מחליפו, פארמוויל 2, מחזיק בתואר זה גם כיום לפי חברת AppData.

מפייסבוק לטלוויזיה. פארמוויל 2 מפייסבוק לטלוויזיה. פארמוויל 2 מפייסבוק לטלוויזיה. פארמוויל 2

לא ברור כעת מה יהיו התכנים של תוכנית הטלוויזיה, כמה פרקים תכלול והאם יש כבר רשת או ערוץ שקנתה את התכנים. כל פרק צפוי להיות באורך של חצי שעה. חברת Six Eleven Media הקנדית תייצר את התוכנית.

המהלך שיציל את זינגה?

זאת לא הפעם הראשונה שסדרת משחקים מצליחה הופכת להיות סדרת אנימציה - חברת Rovio הפינית הודיעה כבר לפני כשנתיים על כוונתה להפוך את המותג המצליח Angry Birds לסדרת טלוויזיה וסרטים. בהתחשב במצבה הפיננסי של זינגה, מפתחת פארמוויל, אין זה מפתיע שהיא מנסה למנף את המותג המצליח ביותר שלה לכיוונים אחרים - אבל הבחירה ברטנר היא מוזרה, ללא ספק.

בשנה האחרונה, זינגה פיטרה מאות עובדים, סגרה את משרדיה ביפן, ביטלה את פיתוחם של 11 משחקים חדשים, ספגה תביעה יצוגית על סחר פנימי ותביעה על הפרת קניין רוחני מצד אלקטרוניק ארטס, ועשרות בכירים בחברה נטשו אותה - ביניהם מפתח המשחקים הראשי שלה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות