אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו זה רשמי: מוזי ורטהיים העביר את אחזקותיו במזרחי טפחות לילדיו

עכשיו זה רשמי: מוזי ורטהיים העביר את אחזקותיו במזרחי טפחות לילדיו

ורטהיים, המחזיק 22.3% ממניות הבנק, העביר את אחזקותיו בבנק לילדיו דוד ודרורית. זאת לאחר שלפני שנה כבר העביר ורטהיים את אחזקותיו בחברה המרכזית למשקאות לשני ילדיו

17.02.2013, 12:17 | גיא בן סימון

לאחר שהעביר את אחזקותיו בחברה המרכזית למשקאות לשני ילדיו, משה (מוזי) ורטהיים העביר את מניותיו והחזקותיו בתאגידים המחזיקים במניות בנקמזרחי טפחות והשותפים לגרעין השליטה בו לילדיו דוד ודרורית, כך שבנו דוד (56) יקבל 63% מהאחזקות ובתו דרורית (57) תקבל 37%.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בזכויות והמניות באם.דבליו.זד אחזקות וחלקים בשותפות הכללית באף אנד דבליו. מוזי ורטהיים ימשיך לכהן כדירקטור בבנק גם לאחר ביצוע והשלמת העברת המניות לילדיו. ורטהים מחזיק כיום ב-22.3% ממניות הבנק.

מוזי ורטהיים ודרורית מוזי ורטהיים ודרורית מוזי ורטהיים ודרורית

לפני כשנה העביר ורטהיים את אחזקותיו בחברה המרכזית למשקאות לילדיו, זאת לאחר שבמשך שנים סירב ורטהיים להתייחס לשאלה מי יירש את האימפריה שבנה.

בשיחה למוסף אנשי השנה של "כלכליסט" לפני כשנה, חשף ורטהיים לראשונה כי דודי ודרורית יירשו את נכסיו, אלא שדודי הוא זה שמיועד "להחזיק את ההגה" בקוקה-קולה וכן ביתר עסקי האב לרבות בנק מזרחי טפחות. "כבר לפני עשרות שנים החלטתי שלא להכניס את הילדים מיידית לעסקים אלא לתת להם להתפתח, כל אחד בכיוונים שמתאימים לו", אמר ורטהיים.

 

הבן דודי קיבל לידיו את מניות השליטה של החברה המרכזית למשקאות - קבוצה המרכזת מכירות של יותר מ-500 מיליון דולר בשנה, ונמנית על 5 ספקי המזון והמשקאות הגדולים בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות