אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקרקע של קולנוע אופיר בתל אביב תהפוך לפרויקט מגורים

הקרקע של קולנוע אופיר בתל אביב תהפוך לפרויקט מגורים

85 שנה אחרי שהקימה משפחת קרסו את קולנוע אופיר, יוזמת קרסו נדל"ן על אותו מגרש פרויקט מגורים. מחיר הפנטהאוז: 8.8 מיליון שקל

03.03.2013, 12:59 | דותן לוי
קרסו נדל"ן תקים פרויקט מגורים יוקרתי על חורבות קולנוע אופיר ברחוב גרוזנברג בתל אביב שנהרס בשנות השמונים. מדובר בקרקע היסטורית שהיתה שייכת בעבר למשפחת קרסו, ונרכשה על ידי החברה, בין היתר מקרובי משפחה שמתגוררים בברזיל.

קראו עוד בכלכליסט

במסיבת עיתונאים שערכה היום (א') החברה אמר יואל קרסו, יו"ר החברה, כי הפרויקט מהווה סגירת מעגל עבורו, משה קרסו, סבו, הקים בשנת 1928 את קולנוע אופיר לבקשת ראש עיריית תל אביב דאז, מאיר דיזנגוף. קולנוע אופיר, שהיה אחד מבתי הקולנוע הגדולים בעיר, כלל אולם מפואר בן 1,000 מושבים ותאים פרטיים, שימש את תושבי העיר עד שנעל את שעריו באמצע שנות ה-80 עם הקמתם של בתי הקולנוע המסחריים.

הפרויקט, שצפוי לקבל היתרי בנייה בימים הקרובים, תוכנן על ידי האדריכל גל מרום בסגנון המאפיין את העיר הלבנה. מדובר בבניין בן 4 קומות, שיכלול 33 דירות בנות 2 ו-3 חדרים, דירות גן עם מרתף, דופלקסים, דירות גג ופנטהאוז. כן יכלול הפרויקט חניון תת קרקעי, שני חדרי אופניים וחדר כושר.

דירות 2 חדרים בשטח 50 מ"ר ימכרו החל מ-1.8 מיליון שקל; דירות 3 חדרים בשטח 68 מ"ר יימכרו במחיר התחלתי של 2.3 מיליון שקל; הפנטהאוז שישתרע על פני 160 מ"ר בתוספת מרפסת בשטח של 94 מ"ר מוצע למכירה תמורת 8.8 מיליון שקל.

הדמיה של הפרויקט ברחוב גרוזנברג הדמיה של הפרויקט ברחוב גרוזנברג הדמיה של הפרויקט ברחוב גרוזנברג

במקביל להודעה על תחילת שיווקו של הפרויקט הודיעה החברה כי בשנת 2013 היא תתמקד בשלושה תחומים: ייזום פרויקטים למגורים, לרבות תמ"א 38, ייזום מגדלי משרדים והייטק ותחום פעילות חדש: מרכזי קניות שכונתיים (7 מרכזים בתכנון).

עוד דיווחו בחברה על הכנסות של כ-260 מליון שקל בשנת 2012, מאזן של כ- 1.4 מיליארד שקל והון עצמי של כ- 370 מליון שקל, עוד נמסר כי בבעלות החברה נכסים מניבים בשווי של כ-600 מליון שקל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות