אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעיות נוספות עבור זינגה: מעצב המשחק Draw Something נעלם צילום: בלומברג

בעיות נוספות עבור זינגה: מעצב המשחק Draw Something נעלם

מצבה של ענקית משחקי הפייסבוק ממשיך להתדרדר: לאחר שאיבדה עשרות מיליוני לקוחות, נראה כי מייסד חברת OMGPop נעלם מביתו בקליפורניה. במקביל, היא מגייסת ידוענים לשיווק המשחק בטוויטר

28.04.2013, 17:58 | רפאל קאהאן

זינגה אף פעם לא נהנתה ממעמד של חברה אהובה ונערצת. אבל עכשיו לשונאיה יש עוד סיבה לצהול: על פי דיווח של אתר וואליוואג, דן פורטר - מייסד OMGPOP, מפתחת אפליקציית דרו סאמת'ינג שנקנתה על ידי זינגה בשנה שעברה בכ-180 מיליון דולר - נעלם כלא היה.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח, הוא לא סתם נעדר מזה מספר ימים, אלא גם פוטר באופן מסתורי. כתב המגזין שניסה ליצור איתו קשר לא הצליח להשיג אפילו עדות אחת על מקום הימצאו או סיבת עזיבתו החפוזה. זינגה אישרה שפורטר אכן עזב, אך לא הרחיבה על כך.

פורטר לא היסס לבקר את חברת האם החדשה שלו ועל מחיר המניה המתרסק של זינגה. הוא אף העיד בפומבי על סלידתו מההרגל המגונה של מעסיקתו להעתיק משחקים מצליחים של מתחרים קטנים יותר - דבר שגרם לה לבסוף להסתבך בתביעה הדדית עם ענקית המשחקים אלקטרוניק ארטס.

זינגה לא היתה צריכה את השערוריה האחרונה, צילום: בלומברג זינגה לא היתה צריכה את השערוריה האחרונה | צילום: בלומברג זינגה לא היתה צריכה את השערוריה האחרונה, צילום: בלומברג

העיתוי על עזיבתו מדאיג במיוחד, מכיוון שזינגה עומדת בפני השקת דרו סאמת'ינג 2. המשחק החדש אמור להוציא את זינגה מהמצב הקשה אליו נקלעה, לאחר שלא הצליחה לשחזר את ההצלחה המקורית שלה עם פארמוויל 2 וסיטיוויל 2, אשר נסגר לאחרונה.

נראה כעת כי האסטרטגיה של החברה לשקם את מעמדה ולהשיק בהצלחה את המשחק החדש נשענת בעיקר על ידוענים. היא השיקה קמפיין בכיכובם של מספר מפורסמים, כגון ריאן סירקסט, אליזבת' בנקס ועוד. בעוד שלא מדובר לכאורה בקמפיין רשמי, הידוענים - שצייצו על המשחק החדש דרך חשבון הטוויטר הרשמי שלהם - ללא ספק קיבלו תשלום על כך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות