אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אנדמול רוכשת את השליטה בקופרמן הפקות

אנדמול רוכשת את השליטה בקופרמן הפקות

כחלק מהעסקה, ינון קרייז ימכור את אחזקותיו בחברת קופרמן אותן רכש באופן פרטי ב-2010. לאחר רכישת השליטה, קופרמן הפקות תהפוך לאנדמול ישראל ואלעד קופרמן ישמש כמנכ"ל

29.04.2013, 11:57 | אופיר דור
אנדמול, חברת ההפקה העצמאית הגדולה בעולם ובעלת הזכויות על פורמט האח הגדול, רוכשת את השליטה בקופרמן הפקות, שבבעלות אלעד קופרמן וינון קרייז. לאחר רכישת השליטה, קופרמן תהפוך לאנדמול ישראל. אלעד קופרמן, מייסד החברה, יוביל את אנדמול ישראל בתפקיד המנכ"ל.

קראו עוד בכלכליסט

כחלק מהעסקה, ינון קרייז, לשעבר מנכ"ל ויו"ר אנדמול, ימכור את אחזקותיו בקופרמן (50%), אותן רכש באופן פרטי ב-2010.

ינון קרייז. ימכור את אחזקותיו בקופרמן הפקות, צילום: אוראל כהן ינון קרייז. ימכור את אחזקותיו בקופרמן הפקות | צילום: אוראל כהן ינון קרייז. ימכור את אחזקותיו בקופרמן הפקות, צילום: אוראל כהן

אנדמול ישראל מתכוונת להשקיע בפיתוח פורמטים בכל הז'אנרים עבור השוק המקומי ועבור השווקים הבינלאומיים. בנוסף, תפיק אנדמול ישראל בלעדית את מגוון הפורמטים הבינלאומיים השייכים לאנדמול העולמית.

יוסט ספי, מנכ"ל קבוצת אנדמול אמר "עם השקת אנדמול ישראל, נרחיב את פעילותנו באחד השווקים היצירתיים בעולם, האחראי כיום על כמות נכבדת של פורמטים חדשניים".

קופרמן הפקות נוסדה ב-2005. בין תוכניותיה שנמכרו לחו"ל ניתן למצוא את הסיטקום רמזור, שנמכר לרשת פוקס בארצות הברית ולרשת CTC ברוסיה, תוכנית הבידור מותק בבקשה ותוכנית הריאלטי היורש עם אורי גל שנמכרו גם הן לערוצים זרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות