אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם ווז'ניאקי ומקלרוי הורסים זו לזה את הקריירה? צילום: איי פי

האם ווז'ניאקי ומקלרוי הורסים זו לזה את הקריירה?

המספרים לא משקרים: מאז שהשניים ביחד הקריירות של שניהם מתקשות להמריא

04.06.2013, 17:01 | סוכנויות הידיעות

רורי מקלרוי סיים במקום ה-57 בטורניר ממוריאל, שנערך בסוף השבוע האחרון, ימים ספורים לאחר שבת זוגו קרולין ווז'ניאקי הודחה בסיבוב השני של אליפות צרפת הפתוחה. שניהם בשפל בתקופה האחרונה. כך שבתקשורת ממהרים להכריז כי נראה שהם הורסים את הקריירות אחד של השנייה. כך על פי Business Insider.

קראו עוד בכלכליסט

צמד חמד - אבל האם זה פוגע בהם?, צילום: איי פי צמד חמד - אבל האם זה פוגע בהם? | צילום: איי פי צמד חמד - אבל האם זה פוגע בהם?, צילום: איי פי

השבועות האחרונים היו סיוט עבור ווז'ניאקי. היא לא הצליחה לעבור את הסיבוב השני באף תחרות מאז אפריל, ומתחילת השנה העפילה פעמיים בלבד לשלב חצי גמר. לשם השוואה, בחמשת החודשים לפני שהחלה לצאת עם מקלרוי היא זכתה בשלושה טורנירים, אולם מאז שהם יחד היא קטפה רק שלוש זכיות.

עם זאת, נראה שישנן כמה סיבות הגיוניות לקשיים שווז'ניאקי חווה לאחרונה. ראשית, היא רק בת 22. בשלהי 2012 היא פיטרה את המאמן שלה והעסיקה מחדש את אביה. על אף העובדה שנחשבה לאחת הספורטאיות הטובות בעולם ב-2011, היא מעולם לא זכתה בתחרות גדולה, ומרבית ההתלהבות סביבה התבססה על הפוטנציאל שהפגינה, ולא על תוצאות בשטח. בכל זאת, אנשים מיהרו להאשים את מערכת היחסים שלה עם מקלרוי.

בצד של רורי: לאחר ירח דבש שנמשך 18 חודשים, מיד לאחר שהחלה מערכת היחסים שלו עם ווז'ניאקי ביולי 2011, רורי מתחיל להתפרק. מאז נובמבר חלה דעיכה מהירה בכושר שלו. כבר זמן מה שהוא אינו קרוב לזכייה בתחרות מרכזית, ולקראת פתיחת היו.אס.אופן הוא כמעט ונשכח לגמרי לעומת הופעתו המחודשת של טייגר וודס.

גם מבחינת רורי ישנן סיבות הגיוניות להידרדרות במשחק שלו. יש לו כמה בעיות טכניות ידועות עם ההנפה. גם הוא צעיר ביותר (24), וחווה נפילה טבעית שכל שחקני הגולף מתמודדים איתה מספר פעמים לאורך הקריירות שלהם.

עם זאת – המספרים לא משקרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות