אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טעות בחישוב: אלקטרה תובעת את רימה פרידלר בשל טעות בחישוב כתב כמויות צילום: יובל חן

טעות בחישוב: אלקטרה תובעת את רימה פרידלר בשל טעות בחישוב כתב כמויות

אלקטרה בנייה, יזמית של פרויקט מגדל B בפארק צמרת תל אביב, תובעת 3.15 מיליון שקל מפרפקט ר.ד הנדסה וייעוץ שבבעלותה של רימה פרידלר, בטענה כי כתב הכמויות שנערך על ידיה ועל בסיסו הגישה אלקטרה את הצעתה למכרז, היה שגוי והכיל טעויות רבות

25.06.2013, 08:33 | יצחק דנון

אלקטרה בנייה, היזמית של פרויקט מגדל B בפארק צמרת תל אביב, תובעת 3.15 מיליון שקל מחברת פרפקט ר.ד הנדסה וייעוץ מתל מונד בבעלותה של רימה פרידלר, בטענה כי כתב הכמויות שנערך על ידיה, שעל בסיסו הגישה אלקטרה את הצעתה למכרז, היה שגוי והכיל טעויות רבות.

קראו עוד בכלכליסט

פארק צמרת. טעות בחישוב, צילום: אוראל כהן פארק צמרת. טעות בחישוב | צילום: אוראל כהן פארק צמרת. טעות בחישוב, צילום: אוראל כהן

לדברי אלקטרה בנייה, היא ביקשה מהנתבעת העוסקת בביצוע חישוב וכתב כמויות בפרויקטים, לערוך עבורה כתב כמויות לפרויקט לצורך קבלת החלטה אם לגשת למכרז ואיזה מחיר להציע. על בסיס כתב הכמויות הגישה אלקטרה בנייה את הצעתה למכרז, ואולם לאחר שהחלה בביצוע הפרויקט על בסיס הצעתה במכרז ועם ביצוע תחשיב כמויות לביצוע, נתגלה לה כי כתב הכמויות שנערך על ידי הנתבעת היה שגוי והכיל טעויות רבות - ובכלל זה טעויות בקשר לכמויות עבודות טיח, בטונים ועבודות גבס.

לדברי אלקטרה בנייה, הנתבעת הודתה בטענותיה והפנתה אותה לחברת הביטוח שלה (הראל). רימה פרידלר מסרה בתגובה כי הנושא נמצא בבדיקה וכי התגובה תינתן במועד המתאים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות