אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוצא מהשוק: תשובה מכר את חלקו בפרויקט בצלאל ב-55 מיליון שקל

יוצא מהשוק: תשובה מכר את חלקו בפרויקט בצלאל ב-55 מיליון שקל

הפרויקט הכולל 153 יחידות דיור שיבנו על שטחו של שוק בצלאל בתל אביב היה משותף לתשובה באמצעות חברת אלעד ישראל ולחברת צמח המרמן; הרוכשת – חברת קרסו נדל"ן

06.08.2013, 16:01 | דותן לוי

חברת אלעד ישראל בבעלות יצחק תשובה מכרה את חלקה (50%) בפרויקט בצלאל בתל אביב לחברת קרסו נדל"ן בתמורה ל-55 מיליון שקל. הרוכשת, קרסו נדל"ן תקים את הפרויקט הממוקם ברחובות טשרניחובסקי מכבי ובית לחם יחד עם חברת צמח המרמן שנכנסה לפרויקט בצלאל לפני כשנתיים.

קראו עוד בכלכליסט

תשובה. יצא מפרויקט בצלאל, צילום: עמית שעל תשובה. יצא מפרויקט בצלאל | צילום: עמית שעל תשובה. יצא מפרויקט בצלאל, צילום: עמית שעל

הפרויקט כולל שני בניינים בני 8 ו-10 קומות הכוללים 153 יח"ד וכ- 2,200 מ"ר של שטחי מסחר. בין הבניינים תוקם רחבה ציבורית שתכלול פינות ישיבה. לאחרונה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בתל אביב אישרה סופית את התב"ע החדשה של הפרויקט. התב"ע המקורית כללה מגדל בן 16 קומות ו-124 יח"ד.

עיריית תל אביב ביקשה מהיזמים לשנות את התב"ע כך שתתאים למרקם העירוני באזור. היזמים החליטו להחזיר את הפרויקט לשולחן של משרד ישר אדריכלים על מנת ליצור פרויקט שישתלב היטב במרקם השכונתי. את העסקה ליוו מטעם חברת קרסו נדל"ן עו"ד איריס אוסטרובסקי שילה ממשרד שפיגלמן קורן ברק זמיר ושות' ועו"ד חיה רינון.

לדברי דן פרנס, מנכ"ל קרסו נדל"ן: "בשנים האחרונות קשה למצוא פרויקט מגורים חדש בסדר גודל כזה בלב תל אביב ומהבחינה הזו מדובר בפרויקט מגורים די נדיר. מעבר לכך הפרויקט ישתלב כחלק משכונה קיימת תוך כדי חידוש האזור כולו, החל מגני ילדים שנבנה במתחם ועד להקמת חניון תת קרקעי שיכלול כ- 330 חניות ציבוריות שיקלו על מצוקת החנייה בסביבה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות