אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וואלי טלקום תרכוש את נכסי אלווריון תמורת 3.3 מיליון דולר צילום: אביגיל עוזי

פרסום ראשון

וואלי טלקום תרכוש את נכסי אלווריון תמורת 3.3 מיליון דולר

על פי הבקשה לבית המשפט התחייבה החברה להעביר 1.5 מיליון דולר באופן מיידי ו-1.8 מיליון דולר תוך 12 חודשים. במקביל נחשף כי התקבלו שלוש הצעות נוספות לרכישת אלווריון

25.08.2013, 17:13 | ניר צליק

וואלי טלקום תרכוש את נכסי אלווריון בתמורה לסכום של עד 3.3 מיליון דולר. כך עולה מבקשתו של כונס הנכסים של אלווריון, יואב כפיר, לבית המשפט. על פי הבקשה, התחייבה וואלי טלקום להעביר סכום של 1.5 מיליון דולר באופן מיידי עבור רכישת נכסי אלווריון, ובנוסף, סכום של 1.8 מיליון דולר תוך 12 חודשים ממועד המכירה.

קראו עוד בכלכליסט

וואלי טלקום לא תרכוש את הפטנטים של אלווריון, כאשר החברה הרוכשת תהיה זכאית ל-30% משווי הפטנטים שיימכרו. אלווריון כבר קיבלה הצעה בגובה 600 אלף דולר עבור פטנטים אלה. לבסוף, וואלי טלקום תרכוש מניות בהקצאה, בתמורה לכחצי מיליון דולר, כך שבתוספת הסכום עבור הפטנטים יקבלו נושי אלווריון 4.4 מיליון דולר.

במקביל נחשף כי התקבלו שלוש הצעות נוספות לרכישת אלווריון, מסיגמא ווייב, שהציעה 12 מיליון שקל עבור רכישת מניות אלווריון ללא חובות, ובנוסף, 1.5 מיליון שקל עבור נכסי אלווריון, בנוסף לתמורה עתידית של 80% מגביית יתרת לקוחות החברה, ותמורה של 50% ממכירת המלאי של אלווריון.

 , צילום: אביגיל עוזי צילום: אביגיל עוזי  , צילום: אביגיל עוזי
סיגמא התחייבה להעביר 6 מיליון שקל מינימום, כאשר סך התמורה העתידית מוגבל ב-12 מיליון שקל, ובסך הכל, ההצעה של סיגמא מוגבלת ב-24 מיליון שקל עבור כל אלווריון. בנוסף התחייבה סיגמא כי ככל שתמכור פטנטים וזכויות בהם בתקופה של שנתיים ממועד ההשלמה, תעביר תמורה זו לקופת הכינוס.כמו כן במסגרת הסדר הנושים, יוקצו לכונס 15% ממניות החברה לאחר ההסדר בעוד לעובדים יוקצו אופציות בהיקף של כ 12% ממניות החברה.

רדווין הגישה הצעה לרכישת הרכוש הקבוע של אלווריון בתמורה ל-11.6 אלף דולר, ואילו חברת ווי-לאן הציעה לרכוש את הפטנטים של החברה בתמורה ל-600 אלף דולר, כאמור.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
כדאי לקרוא
גם ללא רכישת וויביון החברה הזו הייתה מתנדפת, זה מה שקורה כשההנהלה בראשות חבר המנהלים מאפשרת משיכת משכורת גבוהות, הודע מוקדמת של חצי שנה למספר רב של מנהלים ועוד. אפשר להאשים את וויביון בחלקה אבל ההחלטה לרכוש אותה נעשתה לא על ידה. בכל אופן, מאחר וכעת גודל החברה סביר והפוטנציאל של וויביון עדיין קיים, הדרך למעלה מובטחת. נראה מה המצב עוד שלושה חודשים.
אחד שיודע  |  25.08.13
3.
ממשיכה להתקיים כעסק חי
אין חשיבות רבה למחיר ההשקעה,לפני חצי שנה נסחרה בשווי של 50 מיליון $,ולא היה צפי לרווחיםץ היום עם הנהלה חדשה והחזר כל החובות ,תעלה על דרך המלך ותצליח להגיע לשערים גבוהים. לדעתי מי שחושב שצריכה לרדת וימכור בפתיחה טועה ,תסגור בעלייה חדה ותעלה גם בנאסדאק לדולר לפחות
רומי , תל אביב  |  25.08.13
לכל התגובות