אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שטראוס נכנסת למים המוגזים: מכשיר תמי 4 עם סודה יעלה 3,550 שקל

שטראוס נכנסת למים המוגזים: מכשיר תמי 4 עם סודה יעלה 3,550 שקל

דרור מורד, מנכ"ל שטראוס מים: "כוס סודה אצלנו עולה פחות מבסודה סטרים". סודה סטרים בתגובה: "אנחנו שמחים שתמי 4 גילו את הסודה"

29.10.2013, 19:02 | אורנה יפת

קבוצת שטראוס נכנסת לקטגוריית ברי המים המוגזים ומשיקה מכשיר תמי 4 "Bubble Bar", כפי שפורסם היום ב"כלכליסט". המוצר ישווק בשלב ראשון רק ללקוחות קיימים שיוכלו להזמין אותו כבר עכשיו ולקבל אותו בתוך שלושה שבועות מיום ההזמנה. שטראוס תעלה בקמפיין פרסום לכלל השוק בינואר 2014.

"כרגע כמות המוצרים הזמינים שיש לנו מוגבלת וזו הסיבה שבחרנו לבצע את ההשקה באופן זה וללקוחות קיימים", אומר רמי רונן, מנכ"ל שטראוס מים. לשטראוס מים כ-500 אלף לקוחות ובחברה אומרים כי מתוך 27% מבתי האב שצורכים מים מסוננים מברי מים, נתח השוק של תמי 4 עומד על 80%, מוצרים אחרים 14%, 4% לא יודעים באיזה מכשיר הם משתמשים ו- 2% משתמשים באלקטרה בר.

דרור מורד, מנכ"ל שטראוס מים. הזמנת מיכלי גז דרך אפליקציה דרור מורד, מנכ"ל שטראוס מים. הזמנת מיכלי גז דרך אפליקציה דרור מורד, מנכ"ל שטראוס מים. הזמנת מיכלי גז דרך אפליקציה

בדומה למכשיר שהשיקה לפני שלושה חודשים מי עדן, גם המכשיר של תמי 4 יציע מים חמים, מים קרים ומים מוגזים, אלא שבתמי 4 המכשיר

מאפשר הגזה של כוס אחת בלבד בכל לחיצה, בעוד המכשיר של מי עדן יוצר סודה של מיכל של ליטר שלם בכל לחיצה.

בשטראוס טוענים לפיתוח בטכנולוגיה מתקדמת ומתגאים במודל שירות שמאפשר הזמנה של מיכלי הגז באמצעות אפליקציה סלולרית בתוך 48 שעות. לצד הפיתוח הנוח, למי שאינו משתמש באפליקציה יהיה קצת יותר קשה להזמין את הבלונים, אך בחברה טוענים כי גם אפשרות זו קיימת עבור הלקוח.

"המכשיר שלנו הוא היחידי עם תו תקן של מכון התקנים הישראלי וכל מערכת החימום, קירור והגזה שונה מהותית מזו של המתחרים", אומר דרור מורד, מנכ"ל שטראוס מים ישראל. "התחרות שלנו היא מול סודה סטרים ולא מול מי עדן".

מחיר המכשיר של תמי 4 יעמוד על 3,550 שקל, בעוד של מי עדן עולה 3,860 שקל. סודה סטרים מסרו כי מחירי מכשיריהם, המייצרים רק סודה, עולים בין 300-400 שקל.

לקוח שיבחר במסלול תשלומים לשלוש שנים ישלם עבור תמי 4 סכום של 5,500 שקל. בלוני הגז במכשיר של שטראוס הרבה יותר קטנים משל סודה סטרים – 2 בקבוקי גז של תמי 4 מייצרים 160 כוסות בעוד מיכל אחד של סודה סטרים מייצר 120 כוסות. בחברה טוענים שבחישוב כללי של תמחור המכשיר והבלונים השימוש בתמי 4 עם מים מוגזים זול ב-30% מהשימוש בסודה סטרים. "כל כוס סודה אצלנו עולה 53 אגורות לעומת 74 אגורות בסודה סטרים", אומר מורד.

"אנחנו שמחים שתמי 4 גילו את הסודה. סודה סטרים פועלת לקחת נתח משמעותי בשוק המשקאות המוגזים ומציעה למעלה מ-100 טעמים בקטגוריית הדיאט, הטבעי והרגיל וביניהם: קולה, תפוזים, אשכוליות, משמש ועוד".

תגיות