אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זהב לגברים, ורוד לנשים: סיכום מכירות האייפון החדש בישראל

זהב לגברים, ורוד לנשים: סיכום מכירות האייפון החדש בישראל

יום השקה מוצלח עבר על משווקי דגמי האייפון החדשים בארץ; הדגמים המובילים במכירות הינם האייפון 5S המוזהב והאייפון 5C הוורוד; בסך הכל נמכרו כ-6,000 יחידות של מכשיר הדגל ו-1,500 מכשירי אייפון 5C

03.11.2013, 17:36 | רפאל קאהאן

עגל הזהב: יום המכירות הראשון של דגמי האייפון החדשים הסתיים - והמכשירים שכיכבו בו היו האייפון 5S המוזהב והאייפון 5C הוורוד.

קראו עוד בכלכליסט

על פי נתוני ספקיות הסלולר נמכרו בסך הכל כ-6,000 מכשירי אייפון 5S וכ-1,500 מכשירי אייפון 5C כולל מכירות שהתבצעו ברשת ובהזמנות מוקדמות. ההתפלגות תואמת את נתוני המכירות בעולם על פיהם על כל ארבעה מכשירי אייפון 5S נמכר אייפון 5C.

מכשיר האייפון 5C, צילום: איי אף פי מכשיר האייפון 5C | צילום: איי אף פי מכשיר האייפון 5C, צילום: איי אף פי

באורנג' נמסר כי החברה מכרה אלפי מכשירים, כולל אלו שנמכרו במכירה המוקדמת. בסלקום סירבו למסור נתונים מדוייקים ובחברה רק ציינו את האייפון המוזהב כלהיט המכירות התורן. בהוט מובייל שמציעה את המחירים הנמוכים מבין כל הספקיות לא ידעו לציין נתונים מכיוון שהחברה לא מכרה את המכשירים במכירה מוקדמת.

מי צריך אייפון חדש? האייפון 5S נחת בישראל; האם שווה לשדרג? היום החלו מכירות סמארטפון הדגל של אפל ואיתו, אחיו ה"מוזל" האייפון 5C. אמש הקדימה איידיגיטל את המשווקים וקיימה אירוע "לילה לבן" בו נכחו כ-100 חובבי אפל שהם הישראלים הראשונים עם אייפון חדש מייבוא רשמי ביד רפאל קאהאן, 4 תגובותלכתבה המלאה

בפלאפון ציינו כי הם מרוצים מקצב המכירות של המכשירים החדשים, בנוסף ציינה החברה כי נצפה זינוק של עשרות אחוזים בנתוני המכירות ביחס ליום רגיל. ביבואנית אפל בישראל איידיגיטל מסרו כי נמכרו כ-100 מכשירי אייפון במהלך אירוע המכירות המיוחד במוצ"ש בחצות, אולם מעבר לכך לא ידעו לציין נתונים עדכניים לגבי היום.

חוסר הרצון למסור נתונים אודות מכירות האייפון נובע כנראה מהתחייבות של המשווקות כלפי אפל העולמית שלא נוהגת לאשר פרסום של נתוני מכירה. הדרך היחידה לדעת כמה מכשירים נמכור היא להמתין לדו"חות הרבעוניים של החברה.

ניכר כי האייפון 5C פופולרי יותר בקרב נשים והאייפון 5S - בקרב גברים, עוד התפלגות שתואמת את הדפוסים המקובלים בעולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות